Yolda, beş çocuklu bir anne ile karşılaştım

beşiz-bebek-s

Rüya:

Rüyamda yolda yürüyordum. Önüme bir kadın çıktı beş tane bebeği vardı. Kadına acıdım, yardım etmek istedim. Kadına sordum “Size yardım edebilir miyim?” diye, kadın da “evet” dedi. Beşizlerden iki tanesini bana verdi. Gideceği yere kadar götürecektim. Sonrasını hatırlamıyorum.

Yorum:

Psikolojik olarak, çevrenizdeki insanlara göre daha dayanıklı bir yapınız olabilir. Bu sebeple yakın çevrenizdeki insanların dertlerini dinleyen, paylaşan birisiniz ya da olma adayısınız. Sizi siz yapan özelliklerinizden vazgeçmeyin. Çevrenizdekilerden yardımlarınızı esirgemeyin. Karşılığını misliyle alabilirsiniz.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!