Rüyamda sürekli rahmetli olan babamı görüyorum.

Rüya : 

Son zamanlarda yaklaşık 2 sene önce rahmetli olan babamı görmeye başladım. Her defasında ona onun ölümünden önce nasıl hastalandığını, bana onun öldüğünün söylendiği ve benim ne kadar üzüldüğümden bahsediyorum. O da gözleri dolu bir şekilde bana sarılıp beni öpüyor. Dün gece yine aynı şey oldu. Bir orman gibi, park gibi bir yerde yürüyorduk ve ben daha önceki rüyalarımda yaptığım gibi yine “birazdan gideceksin en azından anı kalsın çünkü seni çok özlüyorum” diyerek telefonumu çıkarıp resimler videolar çektim. Bu rüyanın anlamı ne?

Yorum : 

Rüya da rahmetli olan birini görmek o kişinin sizden dua ve rahmet istediği anlamına gelir. En kısa sürede o kişi için kuran okumanız ve dua etmeniz lazım. Rüya da rahmetli  babanı gördüysen iyi bir haber alacağına da işarettir bu. Ve rahmetli olan kişiler öldükten sonra da haber almaya devam ederler bu yüzden hal ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekir çünkü bu rüyalar bir yandan da uyarı olma anlamı da taşırlar o yüzden bu tür rüyalardan sonra dua eksik etmemek ve yaşam tarzına dikkat etmek önemlidir.

 

 

 

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x