Rüyamda sürekli rahmetli olan babamı görüyorum.

pexels-tristan-le-1653895

Rüya : 

Son zamanlarda yaklaşık 2 sene önce rahmetli olan babamı görmeye başladım. Her defasında ona onun ölümünden önce nasıl hastalandığını, bana onun öldüğünün söylendiği ve benim ne kadar üzüldüğümden bahsediyorum. O da gözleri dolu bir şekilde bana sarılıp beni öpüyor. Dün gece yine aynı şey oldu. Bir orman gibi, park gibi bir yerde yürüyorduk ve ben daha önceki rüyalarımda yaptığım gibi yine “birazdan gideceksin en azından anı kalsın çünkü seni çok özlüyorum” diyerek telefonumu çıkarıp resimler videolar çektim. Bu rüyanın anlamı ne?

Yorum : 

Rüya da rahmetli olan birini görmek o kişinin sizden dua ve rahmet istediği anlamına gelir. En kısa sürede o kişi için kuran okumanız ve dua etmeniz lazım. Rüya da rahmetli  babanı gördüysen iyi bir haber alacağına da işarettir bu. Ve rahmetli olan kişiler öldükten sonra da haber almaya devam ederler bu yüzden hal ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekir çünkü bu rüyalar bir yandan da uyarı olma anlamı da taşırlar o yüzden bu tür rüyalardan sonra dua eksik etmemek ve yaşam tarzına dikkat etmek önemlidir.

 

 

 

Rüya Yorumları için daha fazla

esinizin-dis-tedavisi-ruya-yor

Eşinizin Diş Tedavisi: Rüya Yorumu

Rüyanızda eşinizin dişlerini yaptırdığını görüyorsunuz. Sadece alt ön dişinde bir çürük kaldığını ve onu da yakında tedavi ettireceğini söylüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle