Rüyamda sürekli rahmetli olan babamı görüyorum.

Rüya : 

Son zamanlarda yaklaşık 2 sene önce rahmetli olan babamı görmeye başladım. Her defasında ona onun ölümünden önce nasıl hastalandığını, bana onun öldüğünün söylendiği ve benim ne kadar üzüldüğümden bahsediyorum. O da gözleri dolu bir şekilde bana sarılıp beni öpüyor. Dün gece yine aynı şey oldu. Bir orman gibi, park gibi bir yerde yürüyorduk ve ben daha önceki rüyalarımda yaptığım gibi yine “birazdan gideceksin en azından anı kalsın çünkü seni çok özlüyorum” diyerek telefonumu çıkarıp resimler videolar çektim. Bu rüyanın anlamı ne?

Yorum : 

Rüya da rahmetli olan birini görmek o kişinin sizden dua ve rahmet istediği anlamına gelir. En kısa sürede o kişi için kuran okumanız ve dua etmeniz lazım. Rüya da rahmetli  babanı gördüysen iyi bir haber alacağına da işarettir bu. Ve rahmetli olan kişiler öldükten sonra da haber almaya devam ederler bu yüzden hal ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekir çünkü bu rüyalar bir yandan da uyarı olma anlamı da taşırlar o yüzden bu tür rüyalardan sonra dua eksik etmemek ve yaşam tarzına dikkat etmek önemlidir.

 

 

 

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn