Rüyamda iç içe geçmiş iki hilal gördüm.

Rüya : 

Rüyamda 2 hilal ay iç içe geçmiş bir şekilde gördüm ve bu 2 hilalin ucundan sarkmış bir sekile 19 mart yazısı vardı ay kadar parlaktı bu da.. Bu ayı gördüğümde ben alıyordum yani ağlarken görüyordum bulunduğum yerden ağlayarak ayrılıyorum arkama dönüp baktığımda hemen yanı basımda bir aslan var olduğunu görüyorum ve iyi ki uzaklaşmışım DİE hayret ediyorum bu rüya beni çok etkiledi bilmiyorum yorumu yaparsanız çok sevinirim”

Yorum : 

Rüyanda hilal şeklinde ay görmek hayra alamettir. Hak yolunda iyi şeyler yapacağına ve huzur bulacağına işaret edilir.Diğer olarak da şifa, huzur, maddi anlamda rahatlamaya içsel olarak yükselmeye işaret edilir. Ve eğer bir iş de çalışıyorsan bu iş de yükseleceğine başarılar peşinde koşacağına her işten başarılı olarak çıkacağına yorumlanır. Aslan ise o da aynı anlama gelir her konuda sağlam duracağına ve başarıların devamı olacağına işaret eder.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Eşimin Ateş Yediği Anılar

Eşimin eski nişanlısının gördüğü bir rüya hakkında ilginç bir blog yazısı. Eşim ve ben halının üzerinde oturmuş, kor ateş yerken görülmüş ama ben çınlamışım.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn