Pencereden evimizi izleyenleri görüyorum

Photo by Charry  Jin on Pexels.com
Photo by Charry Jin on Pexels.com

Rüya:

Rüyamda odamdaki pencere karşısındaki yeşillik alanda evimizi izleyen yabancı insanları görüyorum(gece saatleri). Daha sonra alt kata inip anneme gördüklerimi anlatiyorum ama annem bana inanmiyor. Ondan sonra annemle birlikte odama çıkıyoruz bu sefer de yazlık komşumuzun oğullarının iki kisiyi gömdüğü (öldürmüşler) görüyoruz annemle. Bir an da aglama krizine girip ben ne gördüm böyle napicam demeye başlıyorum annem polisi arayalım diyor tam telefonu elime alıp emin misin arayalım mi derken anneme uyandım. O kadar korktum ki hava henuz aydinlanmamis diye okula gitmek için kalkamadim bile.. (bu arada rüyalarimda ya kimse beni duymuyor ya da inanmıyor özellikle annem sebebi nedir?)

Yorum:

Yaşınız böyle rüyalar görmenize müsait. Çeşitle haber ya da filmlerden etkilenmiş olabilirsiniz.

Sorunuzun cevabı olarak;

Bunun bir çok nedeni olabilir. Bireysel danışmanlık alarak daha detaylı bir sebep-sonuç bulabilirsiniz. Yine de hangi sebeplerden olabileceği ile alakalı kısa bir açıklama yapalım.

Erken dönemde annenizden ayrılmış olabilir (çalıştığı için zaman ayıramamış olabilir ya da başka bir kardeş gelmiş olabilir.) ya da annenize ihtiyaç duyduğunuzda sizinle yeterince ilgilenip etkili dinlememiştir.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!