Kaynanamda eşimle vakit geçiriyorduk

Rüya:

Rüyamda kaynanamgilde eşimle vakit geçiriyorduk daha sonra bir anda kendimi dışarıda buldum tekrar eve dönerken yolda eski bir arkadaşa rastladım onunla evin oraya doğru yürümeye başladık bir kaç çocuk gördük tabi bunlar olurken hava karanlıktı. Evin oraya geldim yerinde başka bir bina vardı yukarı doğru çıkmaya çalışıyordum merdivenlerde ayaklarım kayıyordu çıkamıyordum tekrar binadan çıktım geri geldim yine başka bir bina daha sonra korktum ve kendimi dışarı attım binayı bulmak için dua ettim Allah’ım bana yardım et diye sonra binanın yanından koşarak gitmeye başladım 4-5 tane köpek vardı onlarla birlikte koşmaya başladım içlerinden bir tanesiyle yola devam ettim sonra bir baktım köpek küçük bir çocuk oldu ve bana dikkat etmemi söyledi tekrar binanın önüne geldik başka bir binaydı yine ama daha sonra uyandım.

Yorum:

Eğer çalışıyorsanız iş hayatınızda önünüze çıkan bir takım engelleri yakın zamanda aşabilirsiniz. Bu engel diye düşündüğünüz şey size aşması çok zor gelebilir ancak yakın zamanda kolayca aşabilirsiniz. Bu zamana kadar hayatınızda yeniliklere açık olun.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x