Hamur mayalanmadan ekmek açmaya çalışıyordum

Rüya:

Merhaba. 9 aylık evliyim. Çocuğum olacak mı olmayacak mı niyetiyle istiare rüyasına uyudum. Fakat rüyamda hamur mayaladığımı gördüm. Hamur mayalanmadan ekmek açmaya çalışıyordum ama hamur çok yapış yapıştı bir türlü açamadım ve bu daha mayalanmamış diye konuşuyordum.beni korkutan Bir ayrıntı ise eşimin tarafından bir bayan da benimle birlikte oturuyordu ona söylüyordum bu hamur olmamış daha nasıl açacam diye. Bu söylediğim kişinin de hiç çocuğu olmadı ve olmuyor. Biraz tedirginim. Yorumlarmısınız? Şimdiden teşekkür ederim

Yorum:

İçinizde yaşadığınız tedirginliklerden kurtulmanız gerekiyor. Çocuğum olacak mı diye tedirgin bir ilişki yaşamak yerine kendinizi rahat bırakmanız gerekiyor. Üzerinizdeki gerginiliği atarsanız olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi sıkmayın, oluruna bırakın.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x