Hamur mayalanmadan ekmek açmaya çalışıyordum

Photo by Marta Dzedyshko on Pexels.com

Rüya:

Merhaba. 9 aylık evliyim. Çocuğum olacak mı olmayacak mı niyetiyle istiare rüyasına uyudum. Fakat rüyamda hamur mayaladığımı gördüm. Hamur mayalanmadan ekmek açmaya çalışıyordum ama hamur çok yapış yapıştı bir türlü açamadım ve bu daha mayalanmamış diye konuşuyordum.beni korkutan Bir ayrıntı ise eşimin tarafından bir bayan da benimle birlikte oturuyordu ona söylüyordum bu hamur olmamış daha nasıl açacam diye. Bu söylediğim kişinin de hiç çocuğu olmadı ve olmuyor. Biraz tedirginim. Yorumlarmısınız? Şimdiden teşekkür ederim

Yorum:

İçinizde yaşadığınız tedirginliklerden kurtulmanız gerekiyor. Çocuğum olacak mı diye tedirgin bir ilişki yaşamak yerine kendinizi rahat bırakmanız gerekiyor. Üzerinizdeki gerginiliği atarsanız olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi sıkmayın, oluruna bırakın.

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn