Eski sevgilim bir kamyonet limon almış

a lot of lemon

Rüya:

Rüyamda neredeyse bi kamyonet dolusu limon gördüm. Eski sevgilim maddi durumu olmayanlar için almış, benim dağıtmamı istemişti. Sonra yoldan yaşlı teyze ve yeşil gözlü çok güzel küçük bi kız geçiyordu. Teyzede limon istiyordu. Teyzeye hepsinin sahibinin olduğunu ancak benim kendi evim için aldığımı verebilirim dedim ve verdim. Küçük kıza yüzün gibi bahtında güzel olsun inşaALLAH dedim.

Yorum:

Maddi açıdan yaşadığınız bir sıkıntı var ise, bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Maddi olarak artış yaşabilirsiniz ya da maddi açıdan iyi biriyle(eş adayı) tanışabilirsiniz.

 

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!