Eski sevgilim bir kamyonet limon almış

Rüya:

Rüyamda neredeyse bi kamyonet dolusu limon gördüm. Eski sevgilim maddi durumu olmayanlar için almış, benim dağıtmamı istemişti. Sonra yoldan yaşlı teyze ve yeşil gözlü çok güzel küçük bi kız geçiyordu. Teyzede limon istiyordu. Teyzeye hepsinin sahibinin olduğunu ancak benim kendi evim için aldığımı verebilirim dedim ve verdim. Küçük kıza yüzün gibi bahtında güzel olsun inşaALLAH dedim.

Yorum:

Maddi açıdan yaşadığınız bir sıkıntı var ise, bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Maddi olarak artış yaşabilirsiniz ya da maddi açıdan iyi biriyle(eş adayı) tanışabilirsiniz.

 

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn