Bir kavanoz pirinç kayıp ve onu aramaktaydık

Rüya:

Bir kavanoz pirinç kayıp ve onu aramaktaydık tanımadığım bir insanla sonra kendi evimizde bulamayınca başka bir eve geçtik ve o evde bir yatak tek vardı yatağın altında bir kavanoz pirinç gördüm tam onu çıkaracağım anda yanımdaki adamın Arapça sözlerini duydum ve elinde bir kitap odada dönüyor kuran mı okuyorsun diye sorduğumda haru ve marut meleklerinin kitabı olduğunu söyledi ve çığlık sesi geldi biri boğazıma yapıştı boğmaya başladı kardeşim sesimi duymuş uyanmış beni uyandırdı ve kim boğdu seni dedi gerçekten boğuluyor gibiydim bu rüyanın anlamını öğrene bilir miyim

Yorum:

Muhtemelen film izlemiş ya da bu konuları konuşmuş olabilirsin. Kendi kararlarını vermekten korkma. Başkalarından fikir al ancak, içinden geçen kararı bastırma.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x