Bir kavanoz pirinç kayıp ve onu aramaktaydık

Photo by icon0.com on Pexels.com

Rüya:

Bir kavanoz pirinç kayıp ve onu aramaktaydık tanımadığım bir insanla sonra kendi evimizde bulamayınca başka bir eve geçtik ve o evde bir yatak tek vardı yatağın altında bir kavanoz pirinç gördüm tam onu çıkaracağım anda yanımdaki adamın Arapça sözlerini duydum ve elinde bir kitap odada dönüyor kuran mı okuyorsun diye sorduğumda haru ve marut meleklerinin kitabı olduğunu söyledi ve çığlık sesi geldi biri boğazıma yapıştı boğmaya başladı kardeşim sesimi duymuş uyanmış beni uyandırdı ve kim boğdu seni dedi gerçekten boğuluyor gibiydim bu rüyanın anlamını öğrene bilir miyim

Yorum:

Muhtemelen film izlemiş ya da bu konuları konuşmuş olabilirsin. Kendi kararlarını vermekten korkma. Başkalarından fikir al ancak, içinden geçen kararı bastırma.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn