Annem vefat ediyordu

Rüya:

Rüyamda annem vefat ediyordu. İlk annemin haberini aldım vefat ettiğinin çok ağladım o kadar çok ağladım ki sonra dedim ne halde acaba sonra birden annemi gördüm beyaz bi elbise giymiş ruhu sıkılır bi daralma gelir ya öyle göğsünü tutuyo sanki zor can veriyor iki elini de tuttum sonra aklıma geldi kuran okumak kuran çıkardım ama dedim ki ben kuran okumasını bilmiyorum abim ben okurum dedi ama kuran hiç eline almadı sonra kuran hep yatağın ucunda annemin oturduğu yerin yanında kaldı o arada bir genç kız tanıdığım biri sürekli konuşuyo annemi görmüyo gibi adını söyleyerek bi sus diyorum defalarca uyarıyorum susmuyo içerde bir sürü insan var muhabbet ediyor kimse kuran okumuyor onlara bağırıyorum okuyun diye bu arada o genç kız hala konuşuyordu içimden kalbini kırma kızın sabret Allah küçük kızın kalbini kırmanı sevmez diyo. Annem hala göğsünü tutuyor zor nefes alıp veriyo gibi ne kadar da zor canımı alıyo diyo sonra o kız hala konuşrken annem yavaş yavaş kayboluyor sanki görüntüsü silinir gibi en son üzerine giydiği beyaz elbise kalıyor bol olan elbise küçüçük kalıyor bazı yerlerinde yanık izi var elbiseye saklamayı istiyorum annemden kaldı bana diyorum sonra odadaki kızları çıkarıyorum içerdekinlerede çoçuklarınızı alın ilgilenin diyorum bir yandan da hıçkıra hıçkıra ağlıyorum hala içerdeki odada herkes sohbet ediyo okuyun artık diyorum tam babam okucakken bi hocaymış okumaya başlıyo ama yüzünü hiç görmedim kısık sesle okuyo dışardan geliyo gibi sonra odaya gidiyorum ağlıyarak odada ağlıyorum sürekli annemi düşünüyorum zor can verdi ahireti nasıl acaba napıyo orda diyorum yine ağlıyorum ağlarken uyanıyorum. Teşekkür ederim.

Yorum:

Bu rüyanın 2 yorum olabilir birincisi annenize çok kızdığınız bir olay yaşamışsınız dır ikincisi ölümle ilgili film izlemiş ya da konuşmalar dinle misiniz dir içinizin rahat etmesini istiyorsanız sadaka verin hayır yapın çocukları sevindirin

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x