Vücuduma demir takıyorlardı

Photo by Vidal Balielo Jr. on Pexels.com
Photo by Vidal Balielo Jr. on Pexels.com

Rüya:

Böyle benim vücudumda bazı yerleri çıkarıp onun yerine böyle demirler takıyorlar sonra ben rahatsız olmuyorum hiç sanki tedavi olmaya gitmişim gibi ama en son belimin en aşağısını yuvarlak açıyorlar sonra oraya da yuvarlak bi demir koyuyorlar ben çok üzülüyorum diyorum ki niye öyle yaptınız ne olacak simdi zaten polis olma şansım çok azdı şimdi hiç olamayacağım diyorum.

Yorum:

Sağlığınız ile ilgili kaygılarınız varsa bunlar yakında geçecek. Olmayı istediğiniz polislik için olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu noktada bir çalışmanız varsa hız kesmeden ve umutsuzluğa kapılmadan devam etmeniz, sizin için en doğru sonuca ulaşmanızı sağlayabilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!