Kız istemeye gidiyorduk

Rüya:

Kız istemeye gidiyorduk. Gelinin babası gel kızı iste demisti.Bizimkiler isteksizdi.Ancak ben rüyamda çok istekliydim.Takım elbise giymişim.Yüzük arıyorum her yerde.Ancak her şeyi ben organize ediyorum.Bizimkiler karışmıyordu.

Yorum:

Yakın çevrenizdeki aktivitelerde ya da işyerinizde grup olarak yapmaktan zevk aldığınız şeyleri, grup arkadaşlarınız sizin kadar çabalamadığı için ya da çabalamadığını düşündüğünüz için zorlanarak yapıyor olabilirsiniz. Bu düşüncenin %100 doğru olup olmadığı bilinmez ancak siz bunu bu şekilde düşünüyorsunuz. Eğer kafanızda böyle bir düşünce varsa grup arkadaşlarınızla bu durumu konuşup kafanızdaki düşünce yanlış ise onların düzeltmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sırtınıza yüklendiğini düşündüğünüz ağırlıklardan da kurtulmuş olabileceksiniz

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x