Kız istemeye gidiyorduk

Rüya:

Kız istemeye gidiyorduk. Gelinin babası gel kızı iste demisti.Bizimkiler isteksizdi.Ancak ben rüyamda çok istekliydim.Takım elbise giymişim.Yüzük arıyorum her yerde.Ancak her şeyi ben organize ediyorum.Bizimkiler karışmıyordu.

Yorum:

Yakın çevrenizdeki aktivitelerde ya da işyerinizde grup olarak yapmaktan zevk aldığınız şeyleri, grup arkadaşlarınız sizin kadar çabalamadığı için ya da çabalamadığını düşündüğünüz için zorlanarak yapıyor olabilirsiniz. Bu düşüncenin %100 doğru olup olmadığı bilinmez ancak siz bunu bu şekilde düşünüyorsunuz. Eğer kafanızda böyle bir düşünce varsa grup arkadaşlarınızla bu durumu konuşup kafanızdaki düşünce yanlış ise onların düzeltmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sırtınıza yüklendiğini düşündüğünüz ağırlıklardan da kurtulmuş olabileceksiniz

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn