Eski sevgilimden hamileydim

Rüya:

Rüyamda ayrıldığım eski sevgilimden hamileydim ve hamile olduğumu duyunca tüm engellere rağmen bana geldi ve evlenme kararı aldık çevremizde karşı çıkanlar vardı sevgilimden evlenip ayrılmıştı herkese rağmen evleniyorduk

Yorum:

Karşınıza yeni iş kapıları çıkabilir. Çevrenizde size olan sevgi artabilir. Maddi bir kazancınız yoksa maddi kazanç sahibi olabilir ya da halihazırda gelmekte olan kazancınızın üzerine ekleme yapabilirsiniz. Ancak, belli bir süreçte karşılaşabileceğiniz zorluklar sizi çok yıpratabilir.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn