Denizde çok büyük yılan gördüm

Rüya:

Rüyamda masmavi denizde çok büyük yılan gördüm kaç metre uzunluğunda hatırlamıyorum ama çok uzun ve kalin derisi vardi Annanemin evindeyim yangın çıkmış Ben oradaydım ama bi zarari olmadi bana yanginin, yılan camdan içeriye girmeye çalisti sonra bi evdeyim kapinin onunde yılan bekliyordu herkes cikti bende durdu ama birsey yapmadi bana onun yüzüne beyaz bir havlu örttüm bana bi erkek sureti gösterdi Ben evliyim..

Yorum:

Hayatınızı derinden etkilediğini düşündüğünüz bir takım olayların içinde olduğunuzu düşünüyorsunuz. Vereceğiniz kararların tüm hayatınızı değiştireceğini düşündüğünüz bir dönemden geçtiğiniz için gergin durumdasınız. Yapabileceğiniz en iyi şey büyüklerinize danışmak, bilgi alışverişinde bulunmak. Büyüklerimizin tecrübelerine kulak vererek daha doğru seçimler yapabiliriz.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn