Ağaçtan sömek topluyordum

Rüya:

İstihare namazını kılıp yattım. Ağaçtan yeşil sömek topladım 6 yeşil parçası yere döküldü yolda topladım sonra biyere bırakdım kenarı elimdekileri sanırım .eski evime doğru giderken koşarak yolda 2 tane küçük çocuk benim önümden koşuyodu benim gittiğim yola doğru yol kenarında ilk döner dağıtan dükkan gördüm kapanmak üzereydi baya dönerler alinde kalacaktı .bende koşarken dönerciye abi kişiyi say ona göre pişir yazık israf olmasın dedim geri koşarak bi alt yolda ekmek fırınına girdim eşim de o fırındaydı orda bitti rabbimden dileyip uyudum normalde en ufak ekmek tanesini dahi yerim israf sevmem.

Yorum:

Maddi açıdan belli bir rahatlığa kavuşacağınıza işaret ediyor, kazancınızın Bir miktarını mutlaka hayır yapmak için kullanmayı unutmayın. Maddi açıdan kavuşacaksınız rahatlığa ulaşma yolunda, yine maddi açıdan biraz zorluk çekebilme ihtimaliniz var. Bu tarz olaylar başınıza geldiğinde sabrınızı koruyup o şekilde kararlar verip hayatınıza devam etmeniz ulaşacağınız güzel sonuca daha temeli sağlam ulaşmanızı sağlayacaktır

Rüya Yorumları için daha fazla

Ölü Bir Bebek Ormanın İçinde Bulundu

Dindar birisi olan babamın kuzeni, ormanda bulduğu ölü bebeği kefenledi ve mezar kazdı. Bebeğin görüntüsü korkunçtu. Bebeği öldürenlerin büyük bir vebal altında olduğu söylendi.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn