Ağaçtan sömek topluyordum

Rüya:

İstihare namazını kılıp yattım. Ağaçtan yeşil sömek topladım 6 yeşil parçası yere döküldü yolda topladım sonra biyere bırakdım kenarı elimdekileri sanırım .eski evime doğru giderken koşarak yolda 2 tane küçük çocuk benim önümden koşuyodu benim gittiğim yola doğru yol kenarında ilk döner dağıtan dükkan gördüm kapanmak üzereydi baya dönerler alinde kalacaktı .bende koşarken dönerciye abi kişiyi say ona göre pişir yazık israf olmasın dedim geri koşarak bi alt yolda ekmek fırınına girdim eşim de o fırındaydı orda bitti rabbimden dileyip uyudum normalde en ufak ekmek tanesini dahi yerim israf sevmem.

Yorum:

Maddi açıdan belli bir rahatlığa kavuşacağınıza işaret ediyor, kazancınızın Bir miktarını mutlaka hayır yapmak için kullanmayı unutmayın. Maddi açıdan kavuşacaksınız rahatlığa ulaşma yolunda, yine maddi açıdan biraz zorluk çekebilme ihtimaliniz var. Bu tarz olaylar başınıza geldiğinde sabrınızı koruyup o şekilde kararlar verip hayatınıza devam etmeniz ulaşacağınız güzel sonuca daha temeli sağlam ulaşmanızı sağlayacaktır

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn