Eski komşumuzdan bir erkek çocuğum olmuştu

Rüya:

Rüyamda eski komşumuzdan gayrımeşru bir erkek çocuğum olmuştu mavi gözlü açık tenli çok güzel bir bebekti kucağıma almış emziriyordum.Göğüslerim baya irileşmişti. Farklı bir evdeydik . Sonra çocuğun babası olan eski komşumuz geldi karısından boşandığını söyledi . Ben de bu durumdan hiç hoşlanmadım içimden ben evlilik ve çocuk için hazır değilim en iyisi çocuğu babasına verip göndereyim diye düşünüyordum.

Yorum:

Hayatınızda sizin istemediğiniz zaman sizin üzerinize yüklenen bazı sorumluluklar olabilir. Bu henüz başınıza gelmemiş de olabilir ancak, yakın zamanda gelebilir. Fakat bazı sorumluluklar ne kadar zor gelse de göğüs germemiz gerekebiliyor. Siz de bu zorlukları aşmak için kendinize güvenin, kaçarak kurtulamazsınız, mücadele etmekten korkmayın.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn