Eski komşumuzdan bir erkek çocuğum olmuştu

baby in white onesie

Rüya:

Rüyamda eski komşumuzdan gayrımeşru bir erkek çocuğum olmuştu mavi gözlü açık tenli çok güzel bir bebekti kucağıma almış emziriyordum.Göğüslerim baya irileşmişti. Farklı bir evdeydik . Sonra çocuğun babası olan eski komşumuz geldi karısından boşandığını söyledi . Ben de bu durumdan hiç hoşlanmadım içimden ben evlilik ve çocuk için hazır değilim en iyisi çocuğu babasına verip göndereyim diye düşünüyordum.

Yorum:

Hayatınızda sizin istemediğiniz zaman sizin üzerinize yüklenen bazı sorumluluklar olabilir. Bu henüz başınıza gelmemiş de olabilir ancak, yakın zamanda gelebilir. Fakat bazı sorumluluklar ne kadar zor gelse de göğüs germemiz gerekebiliyor. Siz de bu zorlukları aşmak için kendinize güvenin, kaçarak kurtulamazsınız, mücadele etmekten korkmayın.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!