Eski komşumuzdan bir erkek çocuğum olmuştu

Rüya:

Rüyamda eski komşumuzdan gayrımeşru bir erkek çocuğum olmuştu mavi gözlü açık tenli çok güzel bir bebekti kucağıma almış emziriyordum.Göğüslerim baya irileşmişti. Farklı bir evdeydik . Sonra çocuğun babası olan eski komşumuz geldi karısından boşandığını söyledi . Ben de bu durumdan hiç hoşlanmadım içimden ben evlilik ve çocuk için hazır değilim en iyisi çocuğu babasına verip göndereyim diye düşünüyordum.

Yorum:

Hayatınızda sizin istemediğiniz zaman sizin üzerinize yüklenen bazı sorumluluklar olabilir. Bu henüz başınıza gelmemiş de olabilir ancak, yakın zamanda gelebilir. Fakat bazı sorumluluklar ne kadar zor gelse de göğüs germemiz gerekebiliyor. Siz de bu zorlukları aşmak için kendinize güvenin, kaçarak kurtulamazsınız, mücadele etmekten korkmayın.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x