Sevgilimin boğulduğunu görüyorum

Rüya:

Rüyamda denizdeyim, benim ve abimin sevgilisi var ama kendi sevgilimi tanımıyorum. Abimin sevgilisi ve benim sevgilim kurtulamıyor ve boğularak ölüyorlar. Ben sürekli ağlıyorum annem sevgilimi karşı apartmanın bahçesine gömüyor, “anneme mezarı olsun, mezara gömelim” diyorum. o sırada ağabeyimle de dertleşiyorum “abi sevdiğini toprağa vermek çok zor değil mi” diyorum sarılarak ağlıyoruz.

Yorum:
Son zamanlarda yaşadığımız olaylar sizi etkilemiş olabilir. Bu etkinin olumsuz yönde olduğunu düşünüyorsunuz ancak karamsarlık ettiğiniz için olumlu yönleri yerine olumsuz yönlerine odaklanıyorsunuz. Kendinizi dinlemeniz ve yaşadığınız olaylarda olumsuz taraflarını değil de olumlu taraflarına bakmanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn