Sevgilimin boğulduğunu görüyorum

Rüya:

Rüyamda denizdeyim, benim ve abimin sevgilisi var ama kendi sevgilimi tanımıyorum. Abimin sevgilisi ve benim sevgilim kurtulamıyor ve boğularak ölüyorlar. Ben sürekli ağlıyorum annem sevgilimi karşı apartmanın bahçesine gömüyor, “anneme mezarı olsun, mezara gömelim” diyorum. o sırada ağabeyimle de dertleşiyorum “abi sevdiğini toprağa vermek çok zor değil mi” diyorum sarılarak ağlıyoruz.

Yorum:
Son zamanlarda yaşadığımız olaylar sizi etkilemiş olabilir. Bu etkinin olumsuz yönde olduğunu düşünüyorsunuz ancak karamsarlık ettiğiniz için olumlu yönleri yerine olumsuz yönlerine odaklanıyorsunuz. Kendinizi dinlemeniz ve yaşadığınız olaylarda olumsuz taraflarını değil de olumlu taraflarına bakmanız sizin yararınıza olacaktır.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x