Sevdiğim kişi ile evde aynanın karşısındayız

Rüya:

Rüyamda benim evimde sevdiğim kişi ile birlikte aynanın karşısında duruyorduk en yakın arkadaşım da vardı sonra arkadaşım gitti o sırada ben elimi onun yüzüne koydum yüzündeki elimi tutup gözlerime bakarak yapma lütfen dedi nedenini sordum benden hoşlandığını ve ona dokunduğumda derinden etkilendiğini ve asla biz olamayacağımızı söyledi üzgün bir şekilde bunu üzerine yanından gittim ben de.

Yorum:

Kendinize güveninizde eksikliğiniz olabilir. Bu yüzden içten içe kendinizi ona layık görmüyor olabilirsiniz. Eğer ilgili kişiyle konuşabilecek durumda iseniz ya da aracı kullanarak iletişime geçebilecek konumdaysanız duygularınızı iletmeniz kafanızdaki soru işaretlerini atmanıza yardımcı olacaktır. Aklınızda kalacağına aksiyona geçin alacağınız sonucu görün. Hayat devam ediyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x