Rüyamda apar topar evleniyordum

Rüya: 

Bekarım ve rüyamda apar topar gelinlik olmadan evleniyordum. Evlendiğim kisi gerçekte olan bir nişanlı arkadaşım ama gönül bağımız yok. Ben bu kişiyle evleniyorum ama kendisinin evi yoktu. Evlendikten sonra ailesi ile birlikte oturacaktım. Annem ise iyi bir insanla evleniyorsun ve bilmezsin kim hangi konumlara gelir o yüzden buna takılma diyordu. Ve kendimi apar topar düğün içinde bulduğum için yakınlarıma haber verememiştim. Düğünün diğer kısmı bir yandan evleneceğim adama sarılıyorum bir yandan da annemin yanında içimden ağlıyorum. Anne ben kız değilim biliyorsun ya evlenmeden söylemem lazım ya da düğünü iptal etmem lazım diyorum ve ikimizde ikilemde kalıyoruz. Ve rüya bitiyor.

Yorum:

Böyle rüyalarda rüyayı gören kişinin bir işe ortak olacağına ve iyi paralar kazanacağına ama daha sonrasında da iş ortaklığı olan kişinin ihaneti ile zarar edeceği ve parasal sıkıntıların olduğu bir döneme girileceğine işaret edilir. Ama düğün görmek veya evlenmek rüyada bazende iyidir sıkıntıların giderileceği maddi manevi rahatlık bolluk olacağı ve hayatında güzel gelişmeler olacağı anlamına da gelir. ikilemde kalmışsın rüyanda bir kaç olayda sıkıntı yaşayacağın anlamı var iyi kararlar vermen lazım dikkatli davranman lazım.

Rumuz: duygu
Doğum Tarihi: 5.9.1994

  • Kişilik 5
  • Sosyal Bilinç 9
  • Küresel Bilinç 5
  • Yaşam Döngüsü 1
  • Ders 6
  • İçsel Benlik 5
  • İçsel Çocuk 5
  • Ruh Duygusu 1

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn