Evli olan eski sevgilimi gördüm

Rüya:

Sevdiğim adam evlendi ve o evlendikten sonra bigun dua edip yattım bu işin sonu ne olacak Allah’ım göster bana diye rüyamda sevdigim adam bana dedi ki evliliğimin 8.ayinda ben bitiricem bu evliliği sana doncem dedi sadece bu kadar gördüm ve şuan 6 aylık evliler

Yorum:
Kafanıza fazla taktığınız için bu tarz bir şey görmüşsünüz. Başka birinin mutsuzluğu üzerine yuva kurulmaz. Eğer kaderimizde tekrar birleşmek varsa zaten siz ne yaparsanız yapın böyle bir şey gerçekleşecektir. Fakat hayatınıza devam etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Kafanıza böyle şeyleri takmayın, daha olumlu şeyler düşünün, size gelen ya da gelebilecek taliplere şans verin.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn