Aylar önce vefat etmiş arkadaşımı gördüm

Rüya:

Rüyamda yaklaşık 4-5 ay önce vefat etmiş bir arkadaşımı gördüm.çok samimi değildim aynı ortamda bulunduğum bir arkadaşımdı.Kar kaplı bir ormanda yalnız başınaydı.beni çağırıyordu.birşeyler ayarlayalım buluşalım diyordu. onun yanına giderken uzun ve karlı bir yol gidiyordum.geri döndüğümde ise kalabalık ortamda hava gayet güneşliydi. onun yanına gidip geldikçe hayvanlar görüyordum her renkten at gördüm beyaz at kahverengi at. ama hep çiftti atlar eşleriyleydi. deniz gördüm denizde balinalar hep çifti eşiyle yüzüyordu. köpek balıkları da çiftti.ama arkadaşım ormanda karların arasında yalnızdı

Yorum:

Arkadaş çevrenizdeki çiftler ve size söylemiş oldukları özel hayatları sizi etkilemiş olabilir. Eğer evliyseniz evliliğinizden memnun olmayabilirsiniz. Memnun olmamak derken diğerlerinin anlattığı gibi bir evliliğiniz olmadığını düşünebiliyor olabilirsiniz ancak hiçbir şey anlatıldığı gibi değildir. Başkalarının söylediklerinin etkisinde kalmayın. Başkalarının söylediklerini sizi etkileyebilir ancak sizi ele geçirmesin.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x