Sevgilimle evimizin önünde gemi görüyoruz

Photo by Matt Hardy on Pexels.com
Photo by Matt Hardy on Pexels.com

Rüya:

Rüyasında bir akrabamız beni görmüş Sevgilim ve ben bu arada sevgilim olduğunu bilmiyordu Bizim evimizin önünde deniz varmış üzerinde de gemi tekne gibi bişey bizim evde de kına yada düğün gibi bişey varmış ben bi ara kaybolmuşum kuzenim anneme soruyormuş nerde diye annemle beraber beni arıyorken virane yikik bi ev üstünde yeni bi ev gormusler ama ici yeni bi suru esya ile dosenmis bizim evin önündeki denizin üzerindeki teknede gemimı her ne ise onun uzerindeymisim birden havaya zıplayarak kaybolmuşum kosmuslar eyvah boğuldu sanırım demisler sonra yok demişler yüzme biliyor boğlumaz bana bakmaya gelirken geminin kenarında sevgilim annesi babasi varmış sevgilimin şortu mavı beyaz renkteymis beni sormuşlar nerde demişler merak etmeyin iyidir şimdi gelir demişler derken sevgilim de kaybolmuş Biz sevgilimle elele beraber gelmişiz biraz kafa dinlemek istedik demişiz

Yorum:

Hayatınızda karşınıza yeni yollar çıkabilir ve bu yolların kimisinin sonunda güzel sonuçlar elde edebilir, kimisinde sizi ve çevrenizdekileri bile etkileyebilecek, üzülebileceğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yol ayrımlarına denk geldiğinizde vicdan muhasebenizi iyi yapıp kendi kararlarınızı verebilmeniz gerekmektedir. Yanınızdaki kişilerin fikirlerini alabilirsiniz ancak kararı mutlaka kendiniz vermelisiniz. O zaman en doğru yolu bulmuş olacaksınız.

Rumuz: Esmeralda
Doğum Tarihi: 10.3.1980

  • Kişilik 1
  • Sosyal Bilinç 3
  • Küresel Bilinç 9
  • Yaşam Döngüsü 4
  • Ders 5
  • İçsel Benlik 4
  • İçsel Çocuk 3
  • Ruh Duygusu 7

 

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!