Rüyamda nişanlandım ve trene bindim

Rüya: 

Rüyamda tanımadığım bir adamla nişanlanıyorum ama adama aşığım onu sevdiğimi hissediyorum nişanımız onların evinin bahçesinde oluyor nişandan sonra o adamla bir trene biniyoruz adamın adini çok net hatırlıyorum Kadir Furkan . Tren de kaza oluyor ellerimizi bırakmıyoruz ama bir anda o bir yere ben bir yere fırlıyorum benim yaralarım var ama ayağa kalkabiliyorum ağlaya ağlaya etraftaki insanlara sorarak hastaneye gidiyorum ama bu sırada nişanlım yok ve trenden dışarı savrulan sadece ikimiz varız , sözde hamileymişim ben , nişanlım bulunamıyor , aradan 5 yıl geçiyor nişanlım geri dönüyor , nişanlımın abisi onu Yunanistan’a kaçırmış , ama nişanlım o 5 sene içinde kaçmayı başarmış ve geri dönmüş , 4 yaşlarında da bir oğlum var ama hala babamın evinde kalıyorum odam pembe ve mor ağırlıklı sanırım mimarım çizim dosyaları var odamda , nişanlım döndükten sonra biz dağ evi tarzı bir şeye yerleşiyoruz oda bilim adamı olmuş sanırım falan ama hala ağlıyorum sürekli ağlıyorum ağlayarak uyandım.

Yorum:

Rüyanda tanımadığın biri ile nişanlanmak senin için güzel. Hayatında güzel gelişmeler olabilir. Haramdan uzak helal olmayan kazançlardan uzak olacağın, her zaman helal yola yöneleceksin anlamı var. Trende kaza yaşaman da iyiye işaret eğer hayatında biri yok ise arkadaş veya bir tanıdık aracılığı ile biri ile tanışacaksın ve güzel bir ilişkin olacağını gösterir. Eğer evli veya hayatında biri varsa da iş konusunda veya hayatında başarılı olacağını gösterir ve etrafında seninle ilgili dönen dolapları fark edecek ve bunu yapanları kendinden hemen uzaklaştır yoksa sana zarar verebilirler maddi manevi.

Rumuz: tolala
Doğum Tarihi: 23.9.1997

  • Kişilik 5
  • Sosyal Bilinç 9
  • Küresel Bilinç 8
  • Yaşam Döngüsü 4
  • Ders 9
  • İçsel Benlik 5
  • İçsel Çocuk 8
  • Ruh Duygusu 4

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x