Evlenme teklifini reddettiğim kişiyi hastanede gördüm

bed empty equipments floor

Rüya:

Bana gerçek hayatta evlenme teklifi yapan biri vardı ben onu reddettim ve rüyamda onu hastanede bir odada yatakta yatıyor ve yanında arkadaşları var iken gördüm. Yanında da 2 adet koltuk değneği vardı. Bense odaya hemşire olarak girdim yan yatakta yatan hasta ile ilgilendim ve sonra bunun yanına gelip ilgilendim ve o sırada arkadaşım bir bayan benden reçete istiyor imzalayıp veriyorum ve eski kocam geliyor hastaneye ama dışarıda gibi duruyor ve ben koltuk değneklerini saklıyorum ki bana teklif yapan kişiyi görmesin diye zarar verir düşüncesiyle sürekli O yatıyor ve ben odada ona bakıcılık yapıyor gibiyim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum:

Nasiplerinizi ya da yapmak istediklerinizi oluşabilecek olumsuz sonuçlardan ötürü istediğiniz halde bile reddetmiş olabilirsiniz. Sizin yüzünüzden kimsenin zarar görmesini istemiyorsunuz bu yüzden kendi isteklerinizden feragat ediyorsunuz. Ancak bu şekilde sadece kendinizi üzersiniz. Ya şehir değiştirip yeni Bir hayata başlayın ya da zorluklara göğüs gererek istediğiniz kararları çekinmeden verin ve olaşabilecek sonuçlarına katlanın. Bu zorlukları geçtiğinizde emin olun daha rahat olacaksınız.

Rumuz: Nagehan Çekin
Doğum Tarihi: 17.2.1971

  • Kişilik 8
  • Sosyal Bilinç 2
  • Küresel Bilinç 9
  • Yaşam Döngüsü 1
  • Ders 9
  • İçsel Benlik 1
  • İçsel Çocuk 2
  • Ruh Duygusu 3

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!