Eski sevgilim ve annesini okulumda gördüm

Galatasaray_University

Rüya:

Rüyada eski sevgilimi ve annesini gördüm zaten şu anda annesiyle görüşüyorum iki farklı şekilde gördüm ama önce okuldayım okulda deniz kıyısı var ben içine giriyordum ama bi’ süre sonra engin dalgalar yükseliyor ve bi’ kişi bana çıkmamı söylüyor ve çıkıyorum sonra bi’ arkadaşım geliyor eski sevgilinle annesi geldiler seni bekliyor diyor, git diyor. Mahallede onlar arabanın içinde oturuyordu yani eski sevgilim ve annesi bende gittim oturduk konuştuk ama sadece annesiyle konuştum sonra dayım gördü bizi eski sevgilim de elimi tuttu kaçtık arka sokağa.

Yorum:

Karşınıza çıkabilecek yeni arkadaşlar ile ciddi ilişkiler kurabilirsiniz, bu, hem sevgili anlamında hem de dostluk anlamında. Başta birbirinizi sevmeyebilir, nefret bile edebilirsiniz ancak birbirinizi tanıdıkça samimiyetiniz sağlanacaktır. Bu süreçte çevrenizdekiler de sizin aranızı açıcı davranabilir, sabırlı olursanız hepsini atlatırsınız.

 

Rumuz: Seda
Doğum Tarihi: 25.10.2000

  • Kişilik 7
  • Sosyal Bilinç 1
  • Küresel Bilinç 2
  • Yaşam Döngüsü 1
  • Ders 8
  • İçsel Benlik 8
  • İçsel Çocuk 3
  • Ruh Duygusu 2

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-tukenmez-kalem-hediye-e

Rüyada Tükenmez Kalem Hediye Edilmesi

Rüyamda biri bana tükenmez kalem hediye ediyor. Kalem ortadan kırılmış ama ben onun yazı yazmaya çalışıyordum ve yazıyordum. Rüyada tükenmez kalem görmek, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

ruyada-deniz-kenarinda-yurumek

Rüyada Deniz Kenarında Yürümek Ve Dev Balina: Anlam Ve Yorum

Rüyamda deniz kenarında yürüyordum, güneş parlıyor, dalgalar kıyıya vuruyor. Yanımda sevgilimle göz göze gülümsüyorduk. Birden bire denizin ortasında dev bir balina belirdi. Balina bize doğru yükselip ağzını açtı. Korkuyla kaçmaya çalıştık ama çok geçti. Balina bizi yutuverdi. Karanlık ve ıslak bir yerdeydik. Balinanın midesinde balık kılçıkları, deniz yosunları ve çöpler vardı. Sevgilimle birbirimize sarıldık ve çıkış yolu aramaya başladık. Balinanın nefes borusunu bulduk ama öksürerek bizi geri fırlattı. Sonra uyandım.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!