Bir kutlamanın içinde bir erkek arkadaşım ile yan yana oturuyorduk

Photo by Leah Kelley on Pexels.com
Photo by Leah Kelley on Pexels.com

Rüya:

Uyumadan önce bana şans getiren kolyemi tutup bir sevgili diledim.
Rüyamda bir kutlamanın içinde bir erkek arkadaşım ile yan yana oturuyorduk. O bana sarıldı ben de geri çekilmedim ve elini kolyemin üzerinde gezdirdi sizce bu neye işarettir.

Yorum:

Yakında hiç beklemediğiniz birinden bir teklif alacaksınız, bu kişisel bir teklif gibi görünmeyecek bir teklif olarak karşınıza çıkacak ama size bu teklifi yapan tamamen kişisel sebeplerden, sizinle yakınlaşmak amacıyla böyl bir teklifte bulunacak. Bu teklif bir tiyatro gösterisi, grupça gidilecek bir sinema filmi tarzında olabilir.

Rumuz: Ceylinsu
Doğum Tarihi: 23.5.2004

  • Kişilik 5
  • Sosyal Bilinç 5
  • Küresel Bilinç 6
  • Yaşam Döngüsü 7
  • Ders 3
  • İçsel Benlik 1
  • İçsel Çocuk 2
  • Ruh Duygusu 3

Rüya Yorumları için daha fazla

okulda-ogrenciydim-ruya-ve-yor

Okulda Öğrenciydim: Rüya Ve Yorumu

Bir okulda öğrenciyken yaşadığım rüya: Öğretmenim beni sınıftan attıktan sonra kaçarken girdiğim bahçede renkli çiçekler, kuşlar ve kelebekler vardı. Bir erkek elini uzattı ve uyandım.

ucakta-yolculuk-ruyasi-anlam-v

Uçakta Yolculuk Rüyası: Anlam Ve Yorum

Rüyada uçakta yolculuk etmek, önemli değişimlere, yeniliklere ve maddi ilerlemeye işaret eder. Uçağın düşmesi korkularınızın aslında simülasyon olduğunu gösterir.

ormanin-buyulu-guzellikleri

Ormanın Büyülü Güzellikleri

Bir zamanlar, bir ormanın derinliklerinde, doğayla iç içe bir hayat süren bir kız yaşarmış. Kuşlar neşeli şarkılarıyla dallarda dans ediyor, arılar çiçeklere konarak bal topluyor ve kelebekler renkli kanatlarıyla zarifçe süzülüyordu. Ormanın içinde gizli yaşayan hayvanlar ise sessizce etrafı gözlemliyor, adımlarını atarken özenli bir şekilde hareket ediyordu. Bu ormanda yapılacak keşifler hiç bitmeyecek gibi görünüyordu. Ormanın büyülü güzellikleri, her insanı cezbetmeye yetiyordu. Her köşesinde yeni anılar yaratılacaktı. Belki bir gün tekrar o büyülü ormana dönecek ve doğanın büyüsünü yeniden yaşayacaktı.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!