Eniştemin öldüğünü duyuyorum

Photo by Skitterphoto on Pexels.com
Photo by Skitterphoto on Pexels.com

Rüya:

Ruyamda Enistemin oldugunu duyuyordum.Sasiriyodum cunku Aglayan yoktu.kuzenlerimi gordum 2 tane sanki herkes acisini icine sindirmis gibiydi.sanki bir ara kuzenlerim aglamak istiyor da aglayamiyordu.gozleri kirmizilasmisti.sonrasinda kendimi birkac saniye tas toprak icinde buldum.onumu gidiyorum fazla.cunku 1.5 metre yuksekliginde falan duz bir tepe vardi.sonra kendimi sanirim evde buldum kuzenim gelinlik giymisti.sonra da uyandim.cevaplarsaniz cok sevinirim.

Yorum:

Rüyanız size yakın zamanda yaşadığınız bir takım sıkıntıların yansıması olarak yorumlanabilir. Aile ya da aile gibi gördüğünüz bir  çevrede yaşadığınız sıkıntılar var. Aşılması güç gibi gelmiş olabilir. Bunun neticesinde belki aşmak yerine vazgeçmeyi düşünmüş olabilirsiniz ancak, aşabileceğiniz aşikardır.

 

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-tukenmez-kalem-hediye-e

Rüyada Tükenmez Kalem Hediye Edilmesi

Rüyamda biri bana tükenmez kalem hediye ediyor. Kalem ortadan kırılmış ama ben onun yazı yazmaya çalışıyordum ve yazıyordum. Rüyada tükenmez kalem görmek, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

ruyada-deniz-kenarinda-yurumek

Rüyada Deniz Kenarında Yürümek Ve Dev Balina: Anlam Ve Yorum

Rüyamda deniz kenarında yürüyordum, güneş parlıyor, dalgalar kıyıya vuruyor. Yanımda sevgilimle göz göze gülümsüyorduk. Birden bire denizin ortasında dev bir balina belirdi. Balina bize doğru yükselip ağzını açtı. Korkuyla kaçmaya çalıştık ama çok geçti. Balina bizi yutuverdi. Karanlık ve ıslak bir yerdeydik. Balinanın midesinde balık kılçıkları, deniz yosunları ve çöpler vardı. Sevgilimle birbirimize sarıldık ve çıkış yolu aramaya başladık. Balinanın nefes borusunu bulduk ama öksürerek bizi geri fırlattı. Sonra uyandım.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!