Annem, ben ve akrabamız falcıya gidiyoruz

Photo by Oleg Magni on Pexels.com

Rüya:

Rüyamda annem ben ve bir akrabamız bana fal baktırmak için falcıya gidiyoruz. Bizi salona alıp küçük bir işi olduğunu söylüyor, beklerken salondaki bir cam parçasını kırıyorum yanlışlıkla, sanki zaten kırık olan bir şey birleştirilmiş ve hafif bir dokunuşla tekrar parçalara ayrılmış gibi. Sonra falcı kadın geliyor, bir şeyler söylemeye başlıyor aslı olmayan şeyler, uydurduğunu düşünüyorum sonra bana odaklanamadığını söyleyip başka bir odaya geçiyor. Elinde bir şeyle geri dönüyor daralmışsın bunalmışsın gibi klasik şeyler söylüyor. Yatıp uzanmamı istiyor, ayak ucuma dikiliyor ve benden sesimin çıktığı kadar bağırmamı ve durmamamı sürekli bağırmamı istiyor. Ben bağırmaya başlayınca o da bağırarak bir şeyler söylemeye başlıyor, önce türkçe sonra arapça, ne o ne de ben susmuyoruz bu sürede. Bittiğinde kalkıyorum ve bana elindeki şeyi gösteriyor, üstünde arapça birkaç satır altında 7 defa okunacak ve onun altında da Ozanın adının geçtiği birkaç kelime

Yorum:

Söylemek istediğiniz ancak ailenizden çekindiğiniz için söyleyemediğiniz şeyler olabilir. Söyleyeceğiniz şeylerden aileniz rahatsız olacağı için çekiniyor olabilirsiniz ancak, içinizde tuttuğunuz için de sizi rahatsız ediyor. Bu noktada hesabınızı iyi yapıp ailenizle konuşmaktan çekinmek yerine onlara söylemeniz, sizin ruhen rahatlamanızı sağlayabilir.

Rumuz: Eda
Doğum Tarihi: 13.7.2000

  • Kişilik 4
  • Sosyal Bilinç 7
  • Küresel Bilinç 2
  • Yaşam Döngüsü 4
  • Ders 8
  • İçsel Benlik 2
  • İçsel Çocuk 9
  • Ruh Duygusu 2
Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn