Annem, ben ve akrabamız falcıya gidiyoruz

Photo by Oleg Magni on Pexels.com
Photo by Oleg Magni on Pexels.com

Rüya:

Rüyamda annem ben ve bir akrabamız bana fal baktırmak için falcıya gidiyoruz. Bizi salona alıp küçük bir işi olduğunu söylüyor, beklerken salondaki bir cam parçasını kırıyorum yanlışlıkla, sanki zaten kırık olan bir şey birleştirilmiş ve hafif bir dokunuşla tekrar parçalara ayrılmış gibi. Sonra falcı kadın geliyor, bir şeyler söylemeye başlıyor aslı olmayan şeyler, uydurduğunu düşünüyorum sonra bana odaklanamadığını söyleyip başka bir odaya geçiyor. Elinde bir şeyle geri dönüyor daralmışsın bunalmışsın gibi klasik şeyler söylüyor. Yatıp uzanmamı istiyor, ayak ucuma dikiliyor ve benden sesimin çıktığı kadar bağırmamı ve durmamamı sürekli bağırmamı istiyor. Ben bağırmaya başlayınca o da bağırarak bir şeyler söylemeye başlıyor, önce türkçe sonra arapça, ne o ne de ben susmuyoruz bu sürede. Bittiğinde kalkıyorum ve bana elindeki şeyi gösteriyor, üstünde arapça birkaç satır altında 7 defa okunacak ve onun altında da Ozanın adının geçtiği birkaç kelime

Yorum:

Söylemek istediğiniz ancak ailenizden çekindiğiniz için söyleyemediğiniz şeyler olabilir. Söyleyeceğiniz şeylerden aileniz rahatsız olacağı için çekiniyor olabilirsiniz ancak, içinizde tuttuğunuz için de sizi rahatsız ediyor. Bu noktada hesabınızı iyi yapıp ailenizle konuşmaktan çekinmek yerine onlara söylemeniz, sizin ruhen rahatlamanızı sağlayabilir.

Rumuz: Eda
Doğum Tarihi: 13.7.2000

  • Kişilik 4
  • Sosyal Bilinç 7
  • Küresel Bilinç 2
  • Yaşam Döngüsü 4
  • Ders 8
  • İçsel Benlik 2
  • İçsel Çocuk 9
  • Ruh Duygusu 2

Rüya Yorumları için daha fazla

colde-ruya-takip-ve-tekbir

Çölde Rüya: Takip Ve Tekbir

Rüyada çölde bir adamla karşılaşma, Kabe’yi görme ve tekbir sesleri eşliğinde bir yolculuk. Detaylar için tıklayın.

ruyada-su-ve-kurtcuklar-anlami

Rüyada Su Ve Kurtçuklar: Anlamı Ve Yorumu

Rüyanızda alnınızdan su ve kurtçukların çıktığını gördünüz mü? Bu rüya, iç dünyanızdaki duygusal çalkantıları ve yaşamla ilgili dileklerinizi simgeliyor olabilir.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle