Rüyamda evli olan kız kardeşim tekrar evleniyordu

pexels-photo

Rüya:

Rüyamda, evli olan kız kardeşim kim olduğunu bilmediğim biri ile tekrar evleniyordu. Düğündeydik. Bir köy düğünü gibi eski bir evin avlusunda kalabalık insanlar ve herkes eğleniyordu. Ben de gayet mutlu, keyfim yerinde, istediğim gibi eğleniyordum. Kız kardeşimin de bu evlilikten dolayı mutlu olduğunu biliyordum ancak sonrasında bilerek uyandım ve nedense rüyaya devam etmek istemedim çünkü epey etkisinde kalmıştım.

Yorum:

Kardeşinizin evlendiği sene yaşadığınız olayların tekrar etme olasılığı var. Bu sene sorumluluklarınızın arttığı bir sene olacak. Evlilik olabilir. Geçmişi gözden geçirin, neye karşı direnç gösterdiğinizi fark etmeye çalışın. Belki de mutlu olmadaktan korkuyor olabilirsiniz.

Rüya Yorumları için daha fazla

hirsiz-ruya-yorumu-araba-anaht

Hırsız Rüya Yorumu: Araba Anahtarı Ve Tehlikeli Karşılaşma

Rüyada hırsız görmek, işlerinizde terslikler yaşayabileceğinizi işaret eder. Sabah hırsızı yakalamak, sosyal ilişkilerinizin hoşnutsuz olabileceğini gösterir. Araba anahtarını çalmak, kontrolü ele almak isteğinizi simgeler. Ancak dikkatli olun, tehlikeli bir durumla karşılaşabilirsiniz.

okulda-ogrenciydim-ruya-ve-yor

Okulda Öğrenciydim: Rüya Ve Yorumu

Bir okulda öğrenciyken yaşadığım rüya: Öğretmenim beni sınıftan attıktan sonra kaçarken girdiğim bahçede renkli çiçekler, kuşlar ve kelebekler vardı. Bir erkek elini uzattı ve uyandım.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!