Rüyamda evli olan kız kardeşim tekrar evleniyordu

Rüya:

Rüyamda, evli olan kız kardeşim kim olduğunu bilmediğim biri ile tekrar evleniyordu. Düğündeydik. Bir köy düğünü gibi eski bir evin avlusunda kalabalık insanlar ve herkes eğleniyordu. Ben de gayet mutlu, keyfim yerinde, istediğim gibi eğleniyordum. Kız kardeşimin de bu evlilikten dolayı mutlu olduğunu biliyordum ancak sonrasında bilerek uyandım ve nedense rüyaya devam etmek istemedim çünkü epey etkisinde kalmıştım.

Yorum:

Kardeşinizin evlendiği sene yaşadığınız olayların tekrar etme olasılığı var. Bu sene sorumluluklarınızın arttığı bir sene olacak. Evlilik olabilir. Geçmişi gözden geçirin, neye karşı direnç gösterdiğinizi fark etmeye çalışın. Belki de mutlu olmadaktan korkuyor olabilirsiniz.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn