Rüyamda eski iş yerime gidiyorum

Rüya:

Rüyamda eski iş yerime yine eski iş yerimin bana tahsis ettiği beyaz araç ile gidiyorum üzerimde siyah bir tişört var. Araç ile işyerimin bahçesine giriyorum normalde iğne atsanız yere düşmeyecek yani o kadar kalabalık olan bahçede hiç kimse yok. Arabayı park edip iniyorum. Nerede bu insanlar diye soruyorum? Oradan bir ses herkes cenazede diyor. Sonra kafa mı yere eğiyorum ki yatağım bahçede yerde serili duruyor.

Yorum:

Eski işinize geri dönme isteğiniz var. Rüyanız, geri dönseniz de umduğunuzu bulamayacağınıza işaret ediyor. Bahçedeki yatak, eski işinizle alakalı başka bir iş fırsatını, bekarsanız evliliği işaret ediyor. Kuru inadınız var. İnat etmeyin.

Görsel: http://www.managers.org.uk/insights/news/2017/september/understanding-how-your-employees-work-is-the-key-to-supercharging-your-workplace-design

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn