Rüyamda evleniyorum

Rüya:

Rüyamda bir erkekle evlenmek için hazırlık yapıyorum kuaföre gidiyorum sacimi yaptırdım eve gidiyorum evde amcam yemek başında elini öpüyorum orda herkesi ama o ev eski oturduğumuz yerde sonra saçıma bakıyorum saçım yarım kalmış tekrar yaptıracağım diyorum damat o ara geliyor boylu bir erkek takım elbiseli ama geç geliyor ailesi ilgili sorun olmuş kavga etmişler sanirim sonra eve gidiyoruz damat ile ben gerdeğe girmiyorum iki üç gün saten oda sormuyor ya abisi geliyor yada birileri bende sonra eşimin nereli olduğunu şüphe ediyorum babam nasıl verdi bu kişiye diye sonra bakıyorum karaman yazıyor il olarak sonra yakınlaşmak istiyorum oturuyp ama fırsat olmuyor .sonra bir aile onun sanırım kalabalık birileri bunlar bana oradakiler etrafı yikamami söylüyor bende seve seve yapıyorum yaparken zevk alıyorum o işten kendimi de isliyorum.

Sonra bir yürüyüş mu ne varmış ben elime karpuz almışım oraya vereceğim ama bir parti yürüyüşü ben yanlış partiye gitmişim oradan çıkıp insanların arasından geçip karpuzu taşıyorum çok ağır hemde sonra pazara gidiyorum kardeşimi gorursem taşıyalım Beraber diye oda yok orda eve götürüyorum mahallede Zübeyde abla ile karşılaştum bunu birine verelim dedim yada dağıtalim içini açtım bana kötü geldi rengi sonra Zübeyde abla onu sevdi tadı da iyimis dedi yediler yarısını

Yorum:

Rüyanız çok karışık. Düşüncelerinizin de karışık olduğuna işaret ediyor. Ne istediğiniz konusunda netleşin

Görsel: https://www.northgrenville.ca/live/municipal-services/marriage-licenses

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Garson Olarak Gördüğüm Kişi

Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn