Kendi düğünümdeyim ama kimle evleneceğim bilmiyorum

Rüya:

Kendi düğünümü görüyorum ama kiminle evleneceğimi bilmiyorum, evlenmişim, gelini almışız sonra anneme diyorum ben kiminle evlendim diye. Kızın isminin Semra olduğunu, 12 abisi olduğunu ve çok güzel olduğunu annemden duyuyorum. Eve girdiğimizde kızı bir kez görüyorum ve çok etkileniyorum. Benim şu an bi’ davam var, onu soruyorum anneme o da pazartesi açıklanacak diyor.  Sonra gece olunca benim arkadaşım yani sağdıcım beni gel bi’ sigara içelim diye dışarı çağırıyor ve o anda bi’ titremeyle uyanıyorum.

Yorum:

Sezgilerinizin çok açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bir sene içerisinde maddi ve manevi yönlerden size destek olacak huyu suyu güzel biriyle evleneceğinize işaret ediyor.

 

Görsel: https://www.northgrenville.ca/live/municipal-services/marriage-licenses

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x