Ben, annem ve ablam salonda uyuyorduk

Rüya:

Bugün iki rüya gördüm ikisinde de bana rüya anlatılıyordu ve ben dinliyordum. Birincisinde ne olduğunu hatırlamıyorum ama yaklaşık 15 dakika once önce benle annem bir de ablam salonda uyuyorduk ve sonra rüya gördüm gördüğüm rüyada yine aynı yerde annem bizi yani ben ve ablamı kaldırdı ve bize rüyasında hırsız gördüğünü anlattı biz üzülme dedik annem uyudu sonra ben panikledim odalara baktım korkudan titredim ve rüya bitti.

Yorum:

Öncellikle yaşınız çok genç. Bu yaşta görülen rüyalar bir çok şeyin etkisinde kalarak görülmüş olabilir(film, kitap vs). Bu sene size daha affedici bir bakış açısı kazandıracağa benziyor. Olaylara ve insalara daha objektif bakmaya çalışın. Öncelikle kendinizi sevin ve yaradana güvenin.

Görsel: https://www.popsugar.com/latina/Nicknames-Grandma-Spanish-41812503

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn