Rüyamda ailem ayva getirdi soymaya başladım

quince-fruit-fall-food

Rüya:

Annemle babam bana bi ayva getirdi küçük bi ayvaydı ama tam olmuştu onu soymaya başladım bitirmek üzereyken kız kardeşimin sesi geldi abla koş burnum kanıyor diye hemen yanına koştum peçeteyle falan müdahale etmeye çalıştım o sırada ampulün altına geçtik kafasını yukarı kaldırtmaya çalıştım ama çok kanıyordu korkarak uyandim zaten . Hamile olduğumu 4 gün önce ögrendim yorumlar netten kötü yorumlar Yok ama birleştirmiyorum sebepsiz tedirgin oldum . Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorum:

Çocuğunuzun hayatta iz bırakacak insanlardan olacağına işaret ediyor. Hamileliğiniz ile ilgili korkularınızla yüzleşmişsiniz. Kendinizi rahatlatmak istiyorsanız hayır, hasenat yapın, çocukları sevindirin.

 

Görsel: https://www.pritikin.com/quince-fruit-fall-food

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-abdest-almak-anlam-ve-y

Rüyada Abdest Almak: Anlam Ve Yorum

Rüyada abdest almak, sevince, hayra, zor müşküllerin halline delalet eder. Abdest alıp namaz kılmak keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

ruyada-rahmetli-dedenin-bebegi

Rüyada Rahmetli Dedenin Bebeği Sevmesi

Rüyada rahmetli dedenin sırtı dönük bebeğinizi sevdiğini görmek, dedenizin sizin ve ailenizin üzerindeki koruyucu etkisini simgeler. Bebeğinizin altının pislenmiş olması, dikkatli olmanız gereken konulara işaret eder. Rüyanın sonunda bebeğinizin simsiyah ayaklarıyla uyanmanız, içsel endişelerinizin olduğunu gösterir.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!