İstihare rüyamda mübarek zatlardan birini gördüm

A Muslim takes part in a special morning prayer to start Eid-al-Fitr festival, marking the end of their holy fasting month of Ramadan, at a mosque in Silver Spring, Maryland, on August 19, 2012. Muslims in the US joined millions of others around the world to celebrate Eid-al-Fitr to mark the end of Ramadan with traditional day-long family festivities and feasting. AFP PHOTO/Jewel SAMAD        (Photo credit should read JEWEL SAMAD/AFP/GettyImages)
A Muslim takes part in a special morning prayer to start Eid-al-Fitr festival, marking the end of their holy fasting month of Ramadan, at a mosque in Silver Spring, Maryland, on August 19, 2012. Muslims in the US joined millions of others around the world to celebrate Eid-al-Fitr to mark the end of Ramadan with traditional day-long family festivities and feasting. AFP PHOTO/Jewel SAMAD (Photo credit should read JEWEL SAMAD/AFP/GettyImages)

Rüya:

İstihare rüyamda mübarek zatlardan birini gördüm. Ona istediğim kişile evlenip evlenemeyeceğimi sordum o da bana elimi acip âmin dememi istedi. Bende âmin dedim ve  yürümeye başladım. Sonra tekrar o mübarek zatı görüyorum. Bu sefer elinde beyaz bir kağıtla bana diyor ki “İkinizin de isminin baş harfi üst üste ve yan yana görünüyor, evleneceksiniz” diyor sonra da ordan biri bana müjdeli haberi aldın yüzün gülüyor diyor.

Yorum:

İstihare rüyalarında en doğru yorum, rüyayı gören kişinin kalbine gelen yorumdur. Kalbe gelen huzur ve rahatlık ise  sizin için girilen ya da girilecek yolun olumlu olduğuna işaret eder.

Rüya Yorumları için daha fazla

ruyada-tukenmez-kalem-hediye-e

Rüyada Tükenmez Kalem Hediye Edilmesi

Rüyamda biri bana tükenmez kalem hediye ediyor. Kalem ortadan kırılmış ama ben onun yazı yazmaya çalışıyordum ve yazıyordum. Rüyada tükenmez kalem görmek, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

ruyada-deniz-kenarinda-yurumek

Rüyada Deniz Kenarında Yürümek Ve Dev Balina: Anlam Ve Yorum

Rüyamda deniz kenarında yürüyordum, güneş parlıyor, dalgalar kıyıya vuruyor. Yanımda sevgilimle göz göze gülümsüyorduk. Birden bire denizin ortasında dev bir balina belirdi. Balina bize doğru yükselip ağzını açtı. Korkuyla kaçmaya çalıştık ama çok geçti. Balina bizi yutuverdi. Karanlık ve ıslak bir yerdeydik. Balinanın midesinde balık kılçıkları, deniz yosunları ve çöpler vardı. Sevgilimle birbirimize sarıldık ve çıkış yolu aramaya başladık. Balinanın nefes borusunu bulduk ama öksürerek bizi geri fırlattı. Sonra uyandım.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!