İstihare rüyamda mübarek zatlardan birini gördüm

A Muslim takes part in a special morning prayer to start Eid-al-Fitr festival, marking the end of their holy fasting month of Ramadan, at a mosque in Silver Spring, Maryland, on August 19, 2012. Muslims in the US joined millions of others around the world to celebrate Eid-al-Fitr to mark the end of Ramadan with traditional day-long family festivities and feasting. AFP PHOTO/Jewel SAMAD (Photo credit should read JEWEL SAMAD/AFP/GettyImages)

Rüya:

İstihare rüyamda mübarek zatlardan birini gördüm. Ona istediğim kişile evlenip evlenemeyeceğimi sordum o da bana elimi acip âmin dememi istedi. Bende âmin dedim ve  yürümeye başladım. Sonra tekrar o mübarek zatı görüyorum. Bu sefer elinde beyaz bir kağıtla bana diyor ki “İkinizin de isminin baş harfi üst üste ve yan yana görünüyor, evleneceksiniz” diyor sonra da ordan biri bana müjdeli haberi aldın yüzün gülüyor diyor.

Yorum:

İstihare rüyalarında en doğru yorum, rüyayı gören kişinin kalbine gelen yorumdur. Kalbe gelen huzur ve rahatlık ise  sizin için girilen ya da girilecek yolun olumlu olduğuna işaret eder.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Gündüz Vakti Çamaşır Seriyorum

Rüyada gündüz vakti çamaşır sererken en sevdiğiniz turuncu saplı bıçağınızı düşürüyorsunuz. Yerde 200 TL para var üstüne saplanmış. Bıçağınızı almak için acele ediyorsunuz.

Rüyamda Garson Olarak Gördüğüm Kişi

Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn