Rüyamda oğlumun eski sevgilisini gördüm

Rüya:

Rüyamda oğlumu ve oğlumun yeni ayrıldığı 3 yıllık sevgilisini gördüm kızı ve anneannesi malatyada ağırlıyorduk ben oğlum ve benim kızım gelinim olarak gördüğüm sevgilisi ve anneannesi için yatak açıyorduk bembeyaz bir yorgan çıkardım yalnız üstünde 3 5 tane delik oluşmuştu ben bu yorganı hiç kullanmadığım halde nasıl oldu dedim sonra gelin kızımla yorgana bir nevresim geçirip dikmeye başladık o bir taraftan ben bir taraftan diktik ve anneannesi sedirde güzel bir şekilde yatak yaptık acaba rüyam nasıl yorumlanır anneannesi vefat etmiş kızda oğlumdan ayrılır ayrılmaz nişanlandı

Yorum:

Oğlunuzun eski sevgilisiyle ilgili bir haber  alacaksınız. Artık bu olayla ilgili bilinç altınızdaki defteri kapatacaksınız. Belki karşılıklı helalleşeceksiniz. Oğlunuzu da yakında nişanlayabilirsiniz.

 

Görsel: https://blogs.consumerhealthdigest.com/taking-care-after-divorce-and-breakup.html

Rüya Yorumları için daha fazla

Üç Gecedir Rüyamda Ahır Görüyorum

İki gece üst üste ahırda ineklerin insana dönüştüğü rüyalar gördüm, üçüncü gece ise ahır bir markete dönüştü. Bu rüyaların anlamı nedir? Öğrenmek için yazımızı okuyun.

Rüyamda Sürekli Pis Tuvalet Arıyorum

Rüyalarımda tuvalet bulmakta zorlanıyorum ve bulduğum tuvaletler çok pis oluyor. İhtiyacımı gidermeden tuvaletten çıkmak zorunda kalıyorum ve sık sık başıma kötü olaylar geliyor.

Başarılı Liseye Kaydolduğumu Rüyamda Gördüm

Rüyamda Samsun’daki istediğim bir başarılı liseye gideceğimi ve oraya kaydolduğumu gördüm. Bu rüya, yakın zamanda Samsun’a taşınma ihtimalimizi ifade ediyor olabilir mi? Yanıtı yazımızda!

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn