Rüyamda oğlumun eski sevgilisini gördüm

Rüya:

Rüyamda oğlumu ve oğlumun yeni ayrıldığı 3 yıllık sevgilisini gördüm kızı ve anneannesi malatyada ağırlıyorduk ben oğlum ve benim kızım gelinim olarak gördüğüm sevgilisi ve anneannesi için yatak açıyorduk bembeyaz bir yorgan çıkardım yalnız üstünde 3 5 tane delik oluşmuştu ben bu yorganı hiç kullanmadığım halde nasıl oldu dedim sonra gelin kızımla yorgana bir nevresim geçirip dikmeye başladık o bir taraftan ben bir taraftan diktik ve anneannesi sedirde güzel bir şekilde yatak yaptık acaba rüyam nasıl yorumlanır anneannesi vefat etmiş kızda oğlumdan ayrılır ayrılmaz nişanlandı

Yorum:

Oğlunuzun eski sevgilisiyle ilgili bir haber  alacaksınız. Artık bu olayla ilgili bilinç altınızdaki defteri kapatacaksınız. Belki karşılıklı helalleşeceksiniz. Oğlunuzu da yakında nişanlayabilirsiniz.

 

Görsel: https://blogs.consumerhealthdigest.com/taking-care-after-divorce-and-breakup.html

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x