Rüyamda sınavda eski sevgilimi gördüm

Rüya:

Hocam bu rüya arkadaşıma ait. 26 yaşında, çağrı merkezi çalışanı bekar bir bayan. Rüyada bir sınava giriyormuş ve sınavda eski sevigilisini görmüş. O da Arkadaşıma bakarak gülmüş. Arkadaşım onu görmemek için lavaboya gitmiş ve bu sebepten ötürü sınava iki dakika gecikmiş. Tabii ki sınav görevlisi içeri almamış. Bunun üzerine eski sevgilisi de gülerek “Ben gördüm, erken geldi. Beni gördüğü için gelmedi” demiş ancak yine de görevli sınava almamış. Sınav binasından çıkarken de kapkara giyimli bir bayan görmüş. Kocaman beyaz gözleri olan zenci bir bayan.

Yorum:

O kapkara giyimli kadın, tuttuğu yası temsil ediyor(sevgilisinden ayrılmanın yası). Artık sevgilisi ile olan geçmişini kafasında bitirdiğini ve, ikinci şansını değerlendirmesi gerektiğine işaret ediyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x