Rüyamda kızımla birlikte yemek yiyorduk

10112365-young-family-having-breakfast-together

Rüya:

Yatmadan once dua ettim Allahim ruyamda apacik bana goster karimla ayrilacak miyiz ne olacak diye

Sabah uyandigimda ruyami hatirlamistim Karim Ben ‘ve 8 yasindaki kizimizla birlikte evimizde yemek yiyiyorduk Esim cok mutlu keyifli halde yuzu guluyordu benimle konusuyordu bense cok sessiz basim egik kirgin suskun haldeydim Sorunlar sikintilar yuzunden ayrilmistik bosanma davasi bile acmisti ruyadan sonra son mahkemede bosanmistik Ben mahkemelere katilamadim hic kizlarimin velayetlerinide kendi istegiyle bana vermisti cok gururlu inatci yapisi var

Yorum:

Rüyanız; sorunların temel kaynağının maddiyat olduğunu gösteriyor.

Kendinizi tanımanıza yardımcı olacak kitaplar okuyun, eleştirel ve saldırgan tarafınızı törpüleyin, güçlü iletişim yeteneklerinizi harekete geçirin.

Önerebileceğim kitap: Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı

 

Görsel: https://www.123rf.com/photo_10112365_young-family-having-breakfast-together.html

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!