Rüyamda düğün evinde toplanmışız

Rüya:

Rüyamda, kalabalık bir düğün için, düğün evinde tonlarca balık ayıklayıp, pişiriyoruz. Ahtapotlar var canlı canlı. Gelini falan görmüyorum ama, gelinlik etekleri ve duvağı beyaz, üst kısmı mavi renk gelinlik görüyorum. Ev kalabalı olduğundan üst kattaki odalara geçiyoruz yatmak için. Bir yatakta üç kişi yatıyor, ayak uçlarına doğru uzanıyorum. Sabah uyanıyorum, sıkı sıkı el ele tutuşmuş iki sevgili görüyorum. Bakıyorum, benim ayrıldığım çocuk ve yeni sevgilisi. Çocuk beni görünce kızın elinden tuttuğu gibi götürüyor. Hemen ordan ben de kalkıyorum ve bir sigara yakıyor dua ya da beddua ediyorum

Yorum:

Maddi rızkınızın artacağına işaret ediyor. Ancak siz, evlilik/aşk istiyorsunuz. Biliyorsunuz ki hayatta her istediğimiz, istediğimiz zaman olmuyor. Vardır bir hâyır deyip, sahip olduğunuz güzel şeylere şükredin.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x