Rüyamda düğün evinde toplanmışız

ruyamda-dugun-evinde-toplanmis

Rüya:

Rüyamda, kalabalık bir düğün için, düğün evinde tonlarca balık ayıklayıp, pişiriyoruz. Ahtapotlar var canlı canlı. Gelini falan görmüyorum ama, gelinlik etekleri ve duvağı beyaz, üst kısmı mavi renk gelinlik görüyorum. Ev kalabalı olduğundan üst kattaki odalara geçiyoruz yatmak için. Bir yatakta üç kişi yatıyor, ayak uçlarına doğru uzanıyorum. Sabah uyanıyorum, sıkı sıkı el ele tutuşmuş iki sevgili görüyorum. Bakıyorum, benim ayrıldığım çocuk ve yeni sevgilisi. Çocuk beni görünce kızın elinden tuttuğu gibi götürüyor. Hemen ordan ben de kalkıyorum ve bir sigara yakıyor dua ya da beddua ediyorum

Yorum:

Maddi rızkınızın artacağına işaret ediyor. Ancak siz, evlilik/aşk istiyorsunuz. Biliyorsunuz ki hayatta her istediğimiz, istediğimiz zaman olmuyor. Vardır bir hâyır deyip, sahip olduğunuz güzel şeylere şükredin.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!