Rüyamda zifiri karanlık bir gecede, ıssız bir sokakta yürüyorum

ruyamda-zifiri-karanlik-bir-ge

Rüya:

Rüyamda zifiri karanlık bir gecede, ıssız bir sokakta yürüyorum. Bir anda yere düşüyorum ve yuvarlanıyorum yuvarlanarak küçük karanlık bir odada buluyorum kendimi. toparlanıp ayağa kalktığımda etrafa bakıyorum neresi olduğunu anlayabilmek için sonra bir kapı olduğunu görüyorum. bir an önce çıkmak için kapıyı açıyorum karşımda kafasında sarık olan ve yanında öğrencileri olan bir hoca görüyorum ona bulunduğum yerin neresi olduğunu soruyorum ve bana cami olduğunu söylüyor. onların geldiği yere doğru ilerliyorum uzun bir koridor çıkıyor karşıma. yürürken secdeye kapanmış semaver görüyorum her yer karanlık güneş onun olduğu yeri aydınlatıyor sadece . ilerlemeye devam ediyorum ve sesler duyuyorum biri bana gelme sırasının bende olduğunu söylüyor. Bunun anlamı nedir ?

Yorum:
Birisine farkında olmadan bir iyiliğiniz olmuş, hayır dua almışsınız. Bu da size maddi, özellikle de manevi kapıların açılacağını, bulunduğunuz toplum içerisinde farkedileceğinizi işaret ediyor.

Rüya Yorumları için daha fazla

esinizin-dis-tedavisi-ruya-yor

Eşinizin Diş Tedavisi: Rüya Yorumu

Rüyanızda eşinizin dişlerini yaptırdığını görüyorsunuz. Sadece alt ön dişinde bir çürük kaldığını ve onu da yakında tedavi ettireceğini söylüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle