Rüyamda sabaha kadar beyaz undan hamur yoğurdum

ruyamda-sabaha-kadar-beyaz-und

Rüya:

merhabalar..sizi gördüğüme çok sevindim..inanın aşk acısından yanmasam dayanabilsem sizi rahatsız etmem..berat diye bir adamı seviyorum..plotonik..dün gece rüyamda sabaha kadar beyaz undan hamur yoğurdum..top top büyük büyük parçalar tezgahta ayırmışım..bu topları yavaş yavaş güzelce yoğurarak ilave ediyordumm..sonra bi baktım dışarıda yağmur yağıyor..annem evin önünde yün çırpıyo..sonra bi baktım o yün kovaman 6 m2 den büyük açılmış bir yufka olmuş annem sokağın ortasında büyük bir sacın üzerinde pişiriyo bende yardım ediyorum ve işi annemden devralıp ben yapıyorum..sonra ben tekrar yüh yıkıcam derken halı yıkıyorum..sonra bi eve gidiyorum sevdiğim adamın adı berat 2 bacağının arasına tabanca koymuş yüzü öyle güzel ki anlatamam öyle bakıyor..lütfen bunun bana hayırlı bir yorumunu yapar mısınız..teşekkür ediyorum.

Yorum:

Hayırlı bir rüya görmüşsünüz. Rüyanız bulunduğunuz olumsuz ruh halinden sıyrılacağınıza, iç dünyanızın hafifleyeceğine işaret ediyor. Kısmetinizin ve bahtınızın da açılacağına dalalet. Evlenebilir, resmi bir işe girebilir ya da uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bir miras konusu sonuçlanıp elinize yüklü miktarda para geçebilir. Bununla birlikte platonik olarak sevdiğiniz bir kişi tarafından canınız sıkılabilir ya da onunla ilgili bir haber canınızı sıkabilir. Yine rüyanız diyor ki; kısa bir süre için sıkılsanız da sonrasında bolluk ve bereket içinde hayal ettiğiniz hayatın, Allah’ın izniyle size nasip edileceğine işaret ediyor.

En doğrusunu Allah bilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

esinizin-dis-tedavisi-ruya-yor

Eşinizin Diş Tedavisi: Rüya Yorumu

Rüyanızda eşinizin dişlerini yaptırdığını görüyorsunuz. Sadece alt ön dişinde bir çürük kaldığını ve onu da yakında tedavi ettireceğini söylüyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%75

indirimle