Rüyamda 6 kişi oturuyoruz diğer çiftlerin sevgilileri yanında

Rüya:

Rüyamda 6 kişi oturuyoruz diğer çiftlerin sevgilileri yanında benimki bana yaklaşmıyor bile o arada gök yüzüne bınaktım gökyüzünden el şeklinde bir şey indi üzerime ve sanki sabun köpüğü gibi üzerimde eridi gitti ama onu sadece ben gördüm. tekrar gökyüzüne baktım masmavi tertemiz yıldızlar yanıp yanıp sönüyor sağ tarafta güneş yanıp yanıp sönüyor, sol tarafta 2 tane ay hem dairesel hareketler yapıyor hem de yanıp yanıp sönüyor gökyüzünde cümbüş havası vardı resmen. gökyüzündeki bu durumu 6 kişi hep beraber gördük ama

Yorum:

  • 6 rakamının anlamı: Evinizdeki ya da yakınlardaki değişikliği ifade eder. Ciddi bir karar almadan önce kişinin ailevi ve finansal durumunun iyice araştırılmasına dikkat çeker. Ayrıca kişinin ailesine daha sevecen, anlayışlı ve cömert olmasını tavsiye eder.
  • Yıldızlı gökyüzü: Mutlu olacağına ve şansının iyi olacağın işaret ediyor.
  • Güneş: Devlet başkanı, halife, baba, mal-mülk, güzel kadın
  • Ay: Eşinizin hakkınızda beslediği muhabbetin arttığına, işyerinizde düzen ve gelişmeye

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x