Kızımla bize özel dünyamız(âlem) var ve ona gidip geliyoruz

kizimla-bize-ozel-dunyamizalem

Rüya:

Kızımla benim bize özel bir başka dünyamız(âlem) var ve biz ona sürekli gidip geliyoruz. Bu bizim için normal bir durum. Ancak bu kez dünyanın sonu gelecekmiş ve kızım bir kez daha gitmek istiyor ama ben izin vermiyorum yine de gitmek istiyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu girmemesini ve tehlikeli olduğunu söylüyor yine dinlemiyor kızım. Büyük bir çukur ve çok derin önümüze çıkıyor. Kızım tam düşerken elimi uzatıyorum. Tutmaya çalışırken uyanıyorum. Tutup tutmadığını hatırlamıyorum. Tutamamanın telaşıyla uyanıyorum.

Yorum:

Rüyanız, iş veya aşk hayatında gereksiz risklere girmemeniz gerektiğini anlatıyor. Eğer risk aldıysanız, sonuçları sizi üzüp, yıpratabilir.

Bol bol sadaka verin, çocukları sevindirin ve dua edin.

 

 

Her şey gönlünüzce olsun

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!