Kızımla bize özel dünyamız(âlem) var ve ona gidip geliyoruz

Rüya:

Kızımla benim bize özel bir başka dünyamız(âlem) var ve biz ona sürekli gidip geliyoruz. Bu bizim için normal bir durum. Ancak bu kez dünyanın sonu gelecekmiş ve kızım bir kez daha gitmek istiyor ama ben izin vermiyorum yine de gitmek istiyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu girmemesini ve tehlikeli olduğunu söylüyor yine dinlemiyor kızım. Büyük bir çukur ve çok derin önümüze çıkıyor. Kızım tam düşerken elimi uzatıyorum. Tutmaya çalışırken uyanıyorum. Tutup tutmadığını hatırlamıyorum. Tutamamanın telaşıyla uyanıyorum.

Yorum:

Rüyanız, iş veya aşk hayatında gereksiz risklere girmemeniz gerektiğini anlatıyor. Eğer risk aldıysanız, sonuçları sizi üzüp, yıpratabilir.

Bol bol sadaka verin, çocukları sevindirin ve dua edin.

 

 

Her şey gönlünüzce olsun

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn