Erkek arkadaşım bir başkasıyla nişanlandı

Rüya:

Ben istihare namazını yapmıştım ardından erkek arkadaşım öpüyordu beni annesi bir hışımla ayırdı beni attı bir köşeye ardından erkek arkadaşım bir başkasıyla nişanlandı çok mutsuzdu.Üzerinde bordo ceket vardı. Ben durumu annesine bir anlatayım dedim kadın yumuşadı dinledi. Erkek arkadaşım kucağımda küçük çocuk gibi oturuyordu. Annesi dinledi bana masmavi turkuaz çok güzel bir renkte olan nazar boncuklarını gösterdi hafifçe gülümsedi.Bu arada nişanlandığı kızın haberini aldık. Başkasıyla evlenmiş rüyamda. Bende elimi uzatıp tuttum onları nazar boncuklarını yani.. yorumlarsanız çok sevinirim

Yorum:

Rüyanız, dileklerinizin ve hayallerinizin gerçekleşmesine, mutluluk üstüne mutluluk yaşayıp, üzerinde sabırla beklediğiniz her ne varsa kendinize fayda verecek şekilde sonuçlanacağını işaret ediyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x