Dış ülkeye gitmişim çocuklarla ve ablamla çalışmaya gitmişim

Rüya:
Rüyamda dış ülkeye gitmişim çocuklarla ve ablamla çalışmaya gitmişim eşim de beni arıyor ama telefon çekmiyor. Orda ev tutmaya karar veriyoruz gidip ev bakıyoruz bir odalık olanlar ucuz ve çok eski evler orda başka ablamda orda misafirliğe gidiyoruz. Oğlumu tuvalete götürüyorum çok pislik var ve oradan da başka yere gezmeye gidiyoruz. Uçaktan ilk indiğimizde yabancı insanlar var ve orda insanlara işkence yapıyorlar. Birden kaza oluyor yerdeki insanlar hepsi diriliyor. Penisinden şişirilip öldürülüyordu. Kazada hepsi uyanıyor ve penisinden şu fışkırtıyor ve ayağa kalıyorlar. Yollar çok dar biz orda geziyoruz bir sürü tanıdık çıkıyor hiç yabancılık çekmiyorum ve bir arkadaş bayan benim oğlumu okula yazacağım deyince başka birini soruyor ve başarılı mı diyor bende sınıf birincisi diyorum yani oraya yerleşmeye gitmişim.

Yorum:
Zengin ve huzurlu bir hayat beklentisiyle, ülke veya şehir değiştirmeyi düşünüyorsanız, önümüzdeki yıla doğru olacak gibi lâkin, meşakkatli olacağa benziyor. Aceleci olmayın.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Yengemin Evindeyim

üyada yengenin evinde kalabalık bir ortamda bulunuyorsunuz, ancak zayıf hissediyorsunuz ve telefonunuzu kaybetmişsiniz. Ölmüş dayınızı gördünüz ve telefonunuzu istediniz ancak bulamadınız. Kardeşinizin telefonunu kullanarak kendinizi aramayı başardınız. Sonra ölmüş dayınızın oğluyla karşılaştınız ve ona bir saldırı gerçekleşti. Bunlar ne anlama gelir?

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn