Bir çocukla oyun oynuyordum ve sonra uyuya kalmışım

bir-cocukla-oyun-oynuyordum-ve

Rüya:

Rüyamda bir çocukla oyun oynuyordum ve sonra uyuya kalmışım uyandığımda yan tarafımda yaşlı bir amca vardı. Üstümü de yaşlı bir teyze örttü ve çocuk nerde diye sorduğumda bana o emin ellerde iki tane hasta akrabam var onların arasında uyuyor dedi. Yaşlı teyze sizce ne demek istedi?

Yorum:

Seçim yapmak zorunda olduğunuz bir durum yaşıyorsunuz. Yaptığınız seçim sonucunda yalnız kalmaktan korkuyorsunuz. Yaşlı amca gücünüzü, yaşlı teyze de güvende olduğunuzu işaret ediyor.

Karamsarlıktan kurtulun, başkalarını suçlamaktan vazgeçin, kendi seçimlerinizin sorumluluğunu alın.

 

Her şey gönlünüzce olsun.

Rüya Yorumları için daha fazla

okulda-ogrenciydim-ruya-ve-yor

Okulda Öğrenciydim: Rüya Ve Yorumu

Bir okulda öğrenciyken yaşadığım rüya: Öğretmenim beni sınıftan attıktan sonra kaçarken girdiğim bahçede renkli çiçekler, kuşlar ve kelebekler vardı. Bir erkek elini uzattı ve uyandım.

ucakta-yolculuk-ruyasi-anlam-v

Uçakta Yolculuk Rüyası: Anlam Ve Yorum

Rüyada uçakta yolculuk etmek, önemli değişimlere, yeniliklere ve maddi ilerlemeye işaret eder. Uçağın düşmesi korkularınızın aslında simülasyon olduğunu gösterir.

ormanin-buyulu-guzellikleri

Ormanın Büyülü Güzellikleri

Bir zamanlar, bir ormanın derinliklerinde, doğayla iç içe bir hayat süren bir kız yaşarmış. Kuşlar neşeli şarkılarıyla dallarda dans ediyor, arılar çiçeklere konarak bal topluyor ve kelebekler renkli kanatlarıyla zarifçe süzülüyordu. Ormanın içinde gizli yaşayan hayvanlar ise sessizce etrafı gözlemliyor, adımlarını atarken özenli bir şekilde hareket ediyordu. Bu ormanda yapılacak keşifler hiç bitmeyecek gibi görünüyordu. Ormanın büyülü güzellikleri, her insanı cezbetmeye yetiyordu. Her köşesinde yeni anılar yaratılacaktı. Belki bir gün tekrar o büyülü ormana dönecek ve doğanın büyüsünü yeniden yaşayacaktı.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!