Rüyamda arkadaşlarımla bir tatile çıkmıştık ve kıyamet kopuyordu

Rüya:
Rüyamda arkadaşlarımla bir tatile çıkmıştık. Bir deniz kenarındaydık ve birden denizin biraz uzağında sadece bir bolumu kaynıyormuş gibi çok yavaşça önce içe gömüldü. Daha sonra yavaş yavaş tek bir yer fokurduyor gibi baloncuk halinde yukarı çıkıp patladı ve ben arkadaşlarımdan bir kaçıyla kaçmaya başladım. İnsanlar hala seyrediyordu sonra denizdeki o yer birden kara delik gibi bir şeye donuştu kıyamet kopuyordu. Kaçmaya başladık arkadaşlarımla. O delik çok güçlü olmasa da bir şeyleri içine çekiyordu yer çöküyordu. Daha sonra diğer tarafta daha uzaktan denizin lavlarla kaplandığını söylediler. Sonra ben ve iki arkadaşım kaçmaya çalıştık. Bazı yerlerde insanlar hiçbir şey yokmuş gibi davranıyorlardı. Sonra tam bir binanın tepesine çıkacakken pencereden tekrar denizin önceki gibi fokurdadığını gördük. Hemen aşağı inip yol boyunca koşacaktık ki önümüzdeki yerden deniz taşmış dalgası üstümüze geliyordu. Dalga bizi bulunca üste çıktık. Bir arkadaşımı gördüm diğeri biraz daha uzağımızda ama göremiyorduk. Bağırdı, yüzerek yanına gittim onu da aldım bir evin duvarına yasladım. Her yer suyla kaplıydı, sonra uyandım

Yorum:
Ruhsal olarak farkındalıklarınızın arttığı bir döneme girmişsiniz. Bu da sizde içsel bir korku oluşturmuş. Ruhunuzun derinliklerine bakmaktan korkmayın.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Gündüz Vakti Çamaşır Seriyorum

Rüyada gündüz vakti çamaşır sererken en sevdiğiniz turuncu saplı bıçağınızı düşürüyorsunuz. Yerde 200 TL para var üstüne saplanmış. Bıçağınızı almak için acele ediyorsunuz.

Rüyamda Garson Olarak Gördüğüm Kişi

Rüyamda yine onu başka bir surette görüyorum. Bir yerde garson olarak görüyorum. Daha sonra onunla ilgili böyle bir rüya gördüğüm aklıma geliyor. Sonra gerçekmiş diyorum.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn