Kalabalık 5-10 kişi olan bahçeli bir ev var. O eve kapıdan giriyorum pencereden kovuyorlar

Rüya:

Merhaba, hatırladığım kadar yazacağım.

Biraz kalabalık 5-10 kişi olan bahçeli bir ev var. O eve kapıdan giriyorum pencereden kovuyorlar, çıkıyorum. Sonra diğer yerden giriyorum, kapıdan kovuluyorum. Bi sevme durumu var sanırım kız eve almıyor beni. Sürekli evden kovuyor. Sonra aynı evin bahçesinde pencerenin dibinde küçük bi fırın var, fırının içine bir tepsi sürüyorum. Tepsinin içinde 10 tane civciv var. Canlı canlı pişirmeye çalışıyorum. Civcivler tane tane var değişik renklerde. Neyse civcivli tepsiyi çıkartıyorum tepsinin altına üstüne yufka ekmek koyup sarıyorum iyice. 8-9 tane ekmek poşetliyorum ve ablamla beraber markete gidiyorum. Markette arkadaşımı görüyorum(erkek) burada çalıştığını söylüyor, başka yere gidiyor. Tezgaha yaklaşıyorum elimdeki tepsiy tarttırmak istiyorum. Marketçi tam tartacağı sırada ekmeklerle olmaz onları çıkartman lazım diyor. Poşetten komple çıkartıyorum. Alttan üstten ekmekleri alırken tepsiyi bulamıyorum tepsi kayboluyor. Bakıyoruz bakıyoruz yok. Sonra elimdeki yufka ekmeğin içinden gelen seslere bakıp ekmeğin arasını açıyorum. İçinde iki tane civciv var tepsideki diğer 8 civciv kayıp iki tanesi burada kalmış sonra civcivleri avcumun içine alıyorum o sıra uyandım. Civcivler hep canlıydı, hiç ölmedi. Sizce ne demek bu çok karışık bir rüya sanki hayır olsun İnşallah.

Yorum:


Yeni başlangıçlara hazırlandığınız hayatınızın bu döneminde, sezgilerinizi kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Eğer iyilik defteriniz kabarık ise yeni adımlar atmaktan korkmayın. Bol bol sadaka verin. Köklü ve kazançlı başlangıçlar sizi bekliyor.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn