Kalabalık 5-10 kişi olan bahçeli bir ev var. O eve kapıdan giriyorum pencereden kovuyorlar

kalabalik-5-10-kisi-olan-bahce

Rüya:

Merhaba, hatırladığım kadar yazacağım.

Biraz kalabalık 5-10 kişi olan bahçeli bir ev var. O eve kapıdan giriyorum pencereden kovuyorlar, çıkıyorum. Sonra diğer yerden giriyorum, kapıdan kovuluyorum. Bi sevme durumu var sanırım kız eve almıyor beni. Sürekli evden kovuyor. Sonra aynı evin bahçesinde pencerenin dibinde küçük bi fırın var, fırının içine bir tepsi sürüyorum. Tepsinin içinde 10 tane civciv var. Canlı canlı pişirmeye çalışıyorum. Civcivler tane tane var değişik renklerde. Neyse civcivli tepsiyi çıkartıyorum tepsinin altına üstüne yufka ekmek koyup sarıyorum iyice. 8-9 tane ekmek poşetliyorum ve ablamla beraber markete gidiyorum. Markette arkadaşımı görüyorum(erkek) burada çalıştığını söylüyor, başka yere gidiyor. Tezgaha yaklaşıyorum elimdeki tepsiy tarttırmak istiyorum. Marketçi tam tartacağı sırada ekmeklerle olmaz onları çıkartman lazım diyor. Poşetten komple çıkartıyorum. Alttan üstten ekmekleri alırken tepsiyi bulamıyorum tepsi kayboluyor. Bakıyoruz bakıyoruz yok. Sonra elimdeki yufka ekmeğin içinden gelen seslere bakıp ekmeğin arasını açıyorum. İçinde iki tane civciv var tepsideki diğer 8 civciv kayıp iki tanesi burada kalmış sonra civcivleri avcumun içine alıyorum o sıra uyandım. Civcivler hep canlıydı, hiç ölmedi. Sizce ne demek bu çok karışık bir rüya sanki hayır olsun İnşallah.

Yorum:


Yeni başlangıçlara hazırlandığınız hayatınızın bu döneminde, sezgilerinizi kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Eğer iyilik defteriniz kabarık ise yeni adımlar atmaktan korkmayın. Bol bol sadaka verin. Köklü ve kazançlı başlangıçlar sizi bekliyor.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!