Kalabalık 5-10 kişi olan bahçeli bir ev var. O eve kapıdan giriyorum pencereden kovuyorlar

Rüya:

Merhaba, hatırladığım kadar yazacağım.

Biraz kalabalık 5-10 kişi olan bahçeli bir ev var. O eve kapıdan giriyorum pencereden kovuyorlar, çıkıyorum. Sonra diğer yerden giriyorum, kapıdan kovuluyorum. Bi sevme durumu var sanırım kız eve almıyor beni. Sürekli evden kovuyor. Sonra aynı evin bahçesinde pencerenin dibinde küçük bi fırın var, fırının içine bir tepsi sürüyorum. Tepsinin içinde 10 tane civciv var. Canlı canlı pişirmeye çalışıyorum. Civcivler tane tane var değişik renklerde. Neyse civcivli tepsiyi çıkartıyorum tepsinin altına üstüne yufka ekmek koyup sarıyorum iyice. 8-9 tane ekmek poşetliyorum ve ablamla beraber markete gidiyorum. Markette arkadaşımı görüyorum(erkek) burada çalıştığını söylüyor, başka yere gidiyor. Tezgaha yaklaşıyorum elimdeki tepsiy tarttırmak istiyorum. Marketçi tam tartacağı sırada ekmeklerle olmaz onları çıkartman lazım diyor. Poşetten komple çıkartıyorum. Alttan üstten ekmekleri alırken tepsiyi bulamıyorum tepsi kayboluyor. Bakıyoruz bakıyoruz yok. Sonra elimdeki yufka ekmeğin içinden gelen seslere bakıp ekmeğin arasını açıyorum. İçinde iki tane civciv var tepsideki diğer 8 civciv kayıp iki tanesi burada kalmış sonra civcivleri avcumun içine alıyorum o sıra uyandım. Civcivler hep canlıydı, hiç ölmedi. Sizce ne demek bu çok karışık bir rüya sanki hayır olsun İnşallah.

Yorum:


Yeni başlangıçlara hazırlandığınız hayatınızın bu döneminde, sezgilerinizi kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Eğer iyilik defteriniz kabarık ise yeni adımlar atmaktan korkmayın. Bol bol sadaka verin. Köklü ve kazançlı başlangıçlar sizi bekliyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x