Rüyamda, kardeşim ile memlekete gitmek için hazırlık yapıyorduk

Rüya:

Rüyamda, kardeşim ile memlekete gitmek için hazırlık yapıyorduk hazırlanmamıza annem ve onun yakın arkadaşı yardım ediyordu. Yanımıza poşetler ve tepsi içinde ayva ve daha birçok yiyecek hazırlamışlar ve onları benim kullanacağım otomobilin içine yerleştiriyorlardı. Kardeşim ile ben, annem ve ablam ile vedalaştıktan sonra otomobilin içinden ablamın çocuklarını indirip bizimkileri arkaya oturtturup yolculuğa başlayacakken kardeşim sürekli bana dikkatli olmam konusunda uyarıyor. Sokağın başına nasıl geldik bilmiyorum, ben aracı kullanıyorum trafiğe çıkıyoruz ilk çıktığımda ters yönden gidiyoruz sonra düzeltiyorum giderken karşımıza belden aşağısını kamyon ezmiş bir adam çıkıyor ama adam hala konuşuyor. Biraz daha gittikten sonra baraja geliyoruz ama burası ormanın içinde çok yüksek bir yer ve biz arka tarafındayız burada sular kapaklardan taştığı kadarıyla akıyor ben tırmanmak için buraya çıkıyorum ama çıkarken düştüğüm takdirde nasıl kurtulacağımızın planını da yapıyorum kardeşim bana kızıyor neden çıktık buraya tehlikeli diyor kulübe gibi bir yer orada 2 tane koltuk var ben koltukların arasında Kızımın kine benzer bir toka bulup çantaya koyuyorum orada TV seyreden beyazlar içinde bir bebek oluyor benden tokasını istiyor bende veriyorum oradan inip yolumuza devam ediyorduk uyandım

Yorum:

Hayatınızda ikili ilişkilerle ilgili karışıklıklar ve karasızlıklar yaşıyorsunuz. Verdiğiniz kararların sonuçları sizi endişelendiriyor. Sonuçta beyazlar içindeki bebek kararınız her ne ise tez zamanda iyi başlangıçlara vesile olacağınıza haber veriyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x