Rüyamda beni bir depoya kaçırmışlar

Rüya:

Rüyamda beni bir depoya kaçırmışlar karşımda bir kalabalık var seni asıp 3 gün burada sallandıracağız diyorlar ağlıyorum neden ben bir şey yapmadım neden öldüreceksiniz beni diyorum korkuyorum kaçmaya çalışıyorum kaçarsan kezzap atarız diyorlar bacağıma kezzap atıyorlar ama bir şey olmuyor. Sonra kaçıyorum peşimden geliyorlar yemyeşil mandalina bahçeleri arasından geçiyorum bilmediğim birinin evine saklanıyorum. Halamın yanına gideceğim biraz saklanabilir miyim diyorum.

Yorum:

Kendine itiraf etmediğin suçluluk duyduğun bir şey yaşamışsın. (Bu senin suç olarak görmediğin fakat çevre tarafından büyük bir suç olarak görülen bir şey) Bulunduğun ortamı değiştirme isteğin var. Seni en çok anlayan ‘halan’ olmalı.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x