Rüyamda çok güzel bir yazlığımız varmış

Rüya:

Rüyamda çok güzel bir yazlığımız varmış ve oraya gidiyoruz. Orada biri 15 yaşlarında ikisi 3-4 yaşında 3 erkek çocuk var. Biz yokken evin bahçesine dadanmışlar. Beni görünce kaçıyorlar. Eve giriyorum evin her yeri çok tozlu 3. kata çıktığımda bu 3 çocuk balkonda bir kovaya tuvaletlerini yapıyor. Hep öyle yapmışlar. Onları tek tek iterek balkondan aşağıya atıyorum ve o idrar dolu kovadan biraz içiyorum kalanını çocukların arkasından üzerlerine döküyorum. Çocuklar da ölmemiş sesleri geliyordu.

Yorum:

“Bu rüya mutlu ve hayırlı haberleri müjdeliyor.”

Erkek çocuklar, hayatında biri eski ikisi yeni dostlarını simgeliyor. Sen onların farkında değilsin. Sana faydaları dokunuyor. İdrardan içip onların üzerine dökmen de sana yaptıkları yardımlardan onları faydalandırıyorsun. Balkondan atman artık hayatında başka bir evreye geçtiğini gösteriyor(Yeni bir iş evlilik, yer değişimi gibi…)

Kendini tanıdıkça hedeflerinde netleşiyorsun bu da sana enerji ve güç veriyor.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda Askeri Okulu Kazanıyorum

Rüyamda askeri okulu kazanıyorum ve üniforma giyiyorum. Ancak sonra liseye dönüyorum ve hoşlandığım kızla birlikte İstiklal marşı okuyoruz. Selam verip utanç duyuyorum.

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn