Rüyamda çok güzel bir yazlığımız varmış

Rüya:

Rüyamda çok güzel bir yazlığımız varmış ve oraya gidiyoruz. Orada biri 15 yaşlarında ikisi 3-4 yaşında 3 erkek çocuk var. Biz yokken evin bahçesine dadanmışlar. Beni görünce kaçıyorlar. Eve giriyorum evin her yeri çok tozlu 3. kata çıktığımda bu 3 çocuk balkonda bir kovaya tuvaletlerini yapıyor. Hep öyle yapmışlar. Onları tek tek iterek balkondan aşağıya atıyorum ve o idrar dolu kovadan biraz içiyorum kalanını çocukların arkasından üzerlerine döküyorum. Çocuklar da ölmemiş sesleri geliyordu.

Yorum:

“Bu rüya mutlu ve hayırlı haberleri müjdeliyor.”

Erkek çocuklar, hayatında biri eski ikisi yeni dostlarını simgeliyor. Sen onların farkında değilsin. Sana faydaları dokunuyor. İdrardan içip onların üzerine dökmen de sana yaptıkları yardımlardan onları faydalandırıyorsun. Balkondan atman artık hayatında başka bir evreye geçtiğini gösteriyor(Yeni bir iş evlilik, yer değişimi gibi…)

Kendini tanıdıkça hedeflerinde netleşiyorsun bu da sana enerji ve güç veriyor.

E-POSTA BÜLTENİ

ABONE OLUN VE EN GÜNCEL RÜYA YORUMLARINI, BURÇLAR YORUMLARINI KAÇIRMAYIN. AYRICA ABONE OLAN HERKESE DETAYLI RÜYA YORUMU VE KİŞİLİK ANALİZİ HEDİYE!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Verinizi gizli tutuyoruz ve sadece bu servisi imkanlı kılan üçüncü partiler ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Rüya Yorumcum

Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x